1. Jarní turnaj skupiny P2

13.4.2024                                                                                                                                                                    

Náš druhý tým odšpuntoval jarní boje domácím turnajem. Za krásného počasí nás čekali veliké boje na perfekně připraveném pažitu. Kluci se hodně těšili a pro některé to byla premiéra.

KD 2015 - KD 2016 2:5 2x Kropáč                                                                                                                                             První zápas nás čekalo derby a od začátku zápasu jsme tahali za kratší provaz. Cábelíci 2016 toužili více nás porazit a byli dravější. Určitě jsme si představovali přístup kluků uplně jinak, ale prohra byla zasloužená.

KD 2015 - Zdice B 6:3 2x Hejna, 1x Plavuščák, 1x Kropáč, 1x Kiziur, 1x Novák                                                            Do druhého zápasu šli kluci s odhodláním zvítězit a udělat radost sobě a rodičům. Na soupeře cábelíci vlítli a podařilo se vstřelit hodně golů, najednou si kluci věřili a šlo vidět, jak je to baví.

KD 2015 - Zaječov 5:7 1x Kiziur, 3x Plavuščák, 1x Beťár                                                                                                     V dalším zápase nás čekal těžký soupeř a kluci do zápasu vlítli rychle 2:0, ale potom povolili a soupeř nás začal trestat a na branky to bylo pohledné utkání. Všichni střelci se vytáhli a rodiče mohli být na ně hrdí, jen trenéři byli na omdlení. Cábélici ke konci hru otevřeli a hrnuli se za vyrovnáním, ale soupeř jim utekl a zaslouženě zvítězil.

KD 2015 - Žebrák 5:2 1x Hejna, 1x Kropáč, 1x Beťár, 1x Plavuščák, 1x Novák                                                            V předposledním zápase se už dařila hra, se kterou jsme se chtěli prezentovat. Cábelíci se rozstříleli a závodili, kdo dá hezčí gol. Zápas nakonec zvládli a brali druhé vítězství.

KD 2015 - Cembrit B 6:1 1x Plavuščák, 1x Kropáč, 1x Beťár, 2x Hejna, 1x Haddadj                                                  Do posledního zápasu cábelíci vstoupili nahecovaní a stále ukazovali kolik mají sil. Byl to pohodový zápas jen chyběla střelecká muška. Klidně to mohlo být dvou ciferné číslo. Kluci opět ukázali hezké akce a potěšili své fanoušky.

Celkově jsme brali 3. místo a musíme se lépe připravit na vstupy do začátku turnajů. Děkujeme cábelíkům za dnešní výkon a hlavně rodičům za podporu a těšíme se na příští turnaj.

Hráli : Dvořák, Beťár,  Habiger,  Kiziur, Novák, Hejna, Kropáč, Haddadj, Plavuščák

                                                                                                                                         

 

1. Jarní turnaj semifinálové skupiny

6.4.2024
Na první ze série jarních turnajů výherců skupin OFS Beroun jsme za krásného počasí přijeli na hřiště našich sousedů - ČLU Beroun, kde nás čekalo na umělém povrchu celkem pět těžkých zápasů.
Natěšení kluci na prvního soupeře - AFK Loděnice doslova vlétli a během minuty vedli o dva góly. V tu chvíli, ale naprosto ztratili koncentraci a pustili protihráče průniků a následně do střel ze střední vzdálenosti a rázem sami prohrávali o dva góly. Na poslední chvíli jsme naštěstí dokázali srovnat stav díky krásné Tobiho ráně z úhlu a gólu našeho nového spoluhráče Maxe B.
KD - Loděnice 4:4 1xKrátký, 1x Havlík,1x Ludrovský, 1x Barbosa
Díky vybojované remíze jsme vstoupili do dalšího zápasu proti Karlštejnu namotivovaní s cílem opět vstřelit rychlé branky a tentokrát udržet vedení a získat první výhru což se i přes technickou vyspělost soupeře podařilo a zápas jsme měli celých 15 minut pod kontrolou a soupeř jen ke konci korigoval skóre na 4:1.
KD - Karlštejn 4:1 2x Krátký, 1x Havlík, 1x Ludrovský
Ve třetím zápase jsme se potkali s domácím Lvem Beroun. Zápas byl veden ve velmi dobrém tempu, oběma týmům se dařilo výborně kombinovat přes celé hřiště. Bohužel nedůraz před naší bránou vedl ke dvěma slepeným gólům soupeře. Přes veškeré úsilí a množství povedených střel jsme výborného domácího brankáře nepřekonali a Lev ještě ke konci zápasu přidal další gól.
KD - ČLU 0:3
V předposledním zápase už kluci věděli, že na dobré umístění potřebují potřebují urvat všechny možné body a už nenechali nic náhodě srdnatě bojovali až do posledního hvizdu a celkem jednoznačně vyhráli s týmem Hostomic i přes časté přerušování hry 5:1.
KD - Hostomice 5:1 2x Krátký, 1x Havlík, 1x Barbosa, 1x Beťár
Poslední sobotní zápas proti Drozdovu s kterým jsme se již potkávali celý podzim. Ten nám ukázal svůj progres přes zimu, hráli fyzicky a důrazně, ale i tak se naši Cábelíci zvládli pěknými přihrávkami dostat ke vsítění tří gólů.
KD - Drozdov 3:1 1x Barbosa, 1x Havlík, 1x Ludrovský
V součtu všech zápasů a skóre dělené 1-3 místo mezi Lvem, KD a Karlštejnem. Díky minitabulce vzájemných zápasů celkově tedy 2.místo.
Nezbývá než pochválit všechny kluky za bojovnost a předvedenou hru. Je vidět, že herní praxe nechybí a množství přípravných zápasů nám prospělo.
1.ČLU Beroun
2.KD
3. Karlštejn
4. Drozdov
5.Hostomice
6.Loděnice

Hráli: Lipták, Mareš, Beťár, Havlík, Ludrovský, Krátký, Barbosa, Rybníček

Přípravný zápas s týmem Všeradic

24.3.2024
Dnes si ,,B" tým pozval na domácí umělku tým Všeradic. Počasí fotbalu moc nepřálo, byla zima a foukal silný vítr.  Hrálo se 3x 15min v rozestavení 5+1. Náš výkon byl dnes hodně slabý  a hodně za očekáváním, Nedařilo se nám nic, spousta chyb v rozehrávce a hodně málo akcí do předu. Cábelíkům chybělo nasazení a bojovnost. Takový výkon by v mistrovských zápasech nestačil a musíme hodně přidat, aby náš výkon příště byl úplně jiný. Děkujeme rodičům za podporu a makáme  dál.
KD - Všeradice 1:3 1x Kropáč
KD - Všeradice 1:2 1x Novák
KD - Všeradice 0:2
Hráli: Dvořák, Rybníček, Habiger, Kiziur, Kropáč, Hejna, Novák, Haddadj, Plavushchak, Kušnír

Přípravný zápas s ČL-U Beroun

23.3.2024
Na dnešní generálku ,,A" týmu dorazil na naší domácí půdu Lev Beroun a věděli jsme, že nás ve všem dobře prověří. Hrálo se 3x20min a 1x 15min v rozestavení 5+1. Sešli jsme se v plné síle a ani nepříjemný déšt rodiče neodradil. Oba týmy nedali na hřišti metr zadarmo a bojovnost byla veliká. Oba týmy předváděli pohledné akce a brankáři předváděli super zákroky. Škoda našich pár chyb, který hned soupeř potrestal. Ale jinak Cábelíci zaslouží pochvalu za pěkný týmový výkon. Na jaro jsme připraveni a tešíme se až vypuknou boje o první body. Děkujeme rodičům za podporu, bez nich by to nešlo, a v tréninku makáme dál.
KD - Lev 0:1
KD - Lev 3:2 3x Krátký
KD - Lev 2:2 1x Pelin, 1x Krátký
KD - Lev 3:2 1xLudrovský, 1x Beťár, 1xHavlík
Hráli: Lipták, Beťár, Mareš, Havlík, Pelin, Krátký, Ludrovský, Ryvola, Rybníček

Přípravný zápas s Duklou Praha

21.3. 2024
Místo dnešního tréninku, jsme si zajeli do Prahy na přípravný zápas s Duklou Praha, kterou trénuje Tonda Barák starší. Naše účast byla super, 18 cábelíků, chyběl bohužel jen David, který je na horách. Před zápasem nám trochu sprchlo a mohli jsme jsme jít na to. Hrálo se 4x 15min a tentokrát jsme kluky promíchali. Všichni se moc snažili a určitě na hře to bylo znát. Je škoda, že Dukla všechny naše chyby trestala, ale ukázali jsme, že umíme také vstřelit pěkné goly a zaslouženě nás soupeřovo trenéři chválili. Těšíme se na další přátelák na naší domácí půdě. Děkujeme rodičům za podporu a cábelíkům za předvedenou hru.
KD - Dukla 2:2 1x Pelin, 1xKrátký
KD - Dukla 3:2  1x Havlík, 1x Rybníček, 1x Krátký
KD - Dukla 4:6 3x Krátký, Haddadj
KD - Dukla 2:11 2x Krátký
KD - Dukla 2:2 1x Kiziur, 1x Ludrovský
KD - Dukla 2:1 1x Novák, 1x Ludrovský
KD - Dukla 1:5 1x Hejna
KD - Dukla 0:0
Hráli: Lipták, Mareš, Pelin, Havlík, Krátký, Rybníček,  Haddadj, Plavushchak, Ryvola, Dvořák, Ludrovský, Habiger, Kiziur, Beťár, Novák, Hejna, Kropáč, Kušnír

Přípravný mini turnaj v KD

3.3. 2024
,,B" tým se představil na domácí půdě mini turnajem s týmy Králův Dvůr  2016 a ČL-U Beroun 2016. Počasí bylo ideální a všichni kluci byli natěšení se ukázat. Všechny týmy předvedly velkou bojovnost a do zápasů dali všechno. Jsme rádi, že se klukům daří přenášet věci z tréninku do zápasů. Dneska zaslouží pochvalu a  těšíme se na další zápasy a v tréninku makáme dál.
KD 2015 - ČL-U Beroun 2016  7:1 2x Hejna, 2x Plavuschak, 1x Beťár, 1x Rybníček, 1x Haddadj
KD 2015 - KD 2016  7:3 3x Kropáč, 1x Hejna, 1x Rybníček, 1x Plavuschak, 1x Haddajd
KD 2015 - ČL-U Beroun 2016  2:2 2x Kropáč
KD 2015 - KD 2016  6:2 4x Kropáč, 1x Rybníček, 1x Hejna, 
Hráli: Dvořák, Beťár, Habiger, Kropáč, Rybníček, Novák, Hejna, Plavuschak, Haddajd,

Přípravný zápas s týmem Zaječov

2.3.2024
Dnes ,,A" tým čekal další přípravný zápas s týmem Zaječov. Hrálo se 4+1 a 4x 15min. Počasí bylo ideální na fotbal. I když podle výsledku to nevypadá, soupeř se hodně snažil a každou naší chybu chtěl trestat. Nám se dařila kombinační hra a náš brankář hrál výborně nohama. Dařila se nám i střelba z dálky a každý náš roh byl velmi nebezpeční. Dneska cábelíci zaslouží velkou pochvalu a doufáme, že zítra na nás naváže ,,B" tým.
KD - Zaječov 4:2 2x Beťár, 1x Krátký, 1x Habiger
KD - Zaječov 4:2 3x Havlík, 1x Habiger
KD - Zaječov 9:2 4x Krátký, x Mareš, 2x Ryvola, 1x Habiger
KD - Zaječov 11:5 3x Beťár, 3x Mareš, 2x Habiger, 2x Ryvola, 1x Havlík, 1x Krátký
Hráli: Lipták, Beťár, Krátký, Mareš, Havlík, Kiziur, Ryvola, Habiger

Přípravný zápas s týmem Příbram

24.2.2024
Za krásného fotbalového počasí, jsme na domácí půdě přivítali po fotbalové stránce těžkého soupeře FK Příbram. Soupeř dovezl A i B tým a hrálo se 4x 15min. Oba naše týmy předvedly výborné výkony a přesvedčili se, že se dá hrát s každým týmem . Jsme rádi, že hráli všichni kluci, kteří dnes mohli a hlavně cábelíci neudělali ostudu. Dneska zaslouží opět velkou pochvalu, ale v tréninku makáme dál. Děkujeme za podporu rodičům.
KD ,,A"  - Příbram 2:4 1x Havlík, 1x Krátký
KD ,,A" - Příbram  2:3 2x Beťár
KD ,,A" - Příbram  4:4 1x Beťár, 1x Mareš, 1x Havlík, 1x Krátký
KD ,,A" - Příbram  4:1 1x Beťár, 1x Mareš, 1x Havlík, 1x Krátký
KD ,,B" - Příbram  6:2 2x Dylen, 2x Kropáč, 1x Kiziur, 1x Novák
KD ,,B" - Příbram  7:1 3x Kropáč, 2x Dylen, 1x Arsen, 1x Hejna
KD ,,B" - Příbram  4:2 2x Kropáč, 1x Dylen,, 1x Kiziur
KD ,,B" - Příbram  4:2 2x Dylen, 1x Kiziur, 1x Hejna
Hráli: Lipták, Dvořák, Ryvola, Kiziur, Arsen, Dylen, Kropáč, Kušnír, Hejna, Novák, Mareš, Pelin, Havlík, Beťár, Krátký, Habiger 

3. Turnaj Koloděje

18.2. 2024
Na dnešní turnaj ,,A" tým zavítal opět do Kolodějí a všichni jsme si museli přivstat, výkop byl od 8hod. Ze 6 týmů přihlášených dorazili Cábelíci, SK Libuš, FK Příbram. Hrálo se dvoukolově po 20 min. 4+1. První nás čekala Libuš a Cábelíci na ní vlítli a po krásných akcí vedli 3:0, ale soupeř nic nevzdal a v poslední pětiminutovce zaslouženě vyrovnal, bohužel jsme nevyužili naše šance i když snaha strhnout zápas na naší stranu byla veliká. Druhý zápas nás čekala Příbram a naši kluci od začátku na ní vlítli a předváděli krásné akce a šli jsme do vedení 3:1. Ale soupeř přidal na tempu a jejich střely z dálky byli přesné a prohra o gol byl pro nás úspěch, hlavně naše předvedená hra byla moc pěkná. V odvetě s Libuší jsme šli s cílem vyhrát a od  začátku jsme určovali tempo hry a opět bylo k vidění spoustu krásných akcí z naší strany a na konec výhra 4:3  určila, že jsme skončili na druhém místě. Odveta s Příbramí byla v režii soupeře, který se rozehrál a předváděl krásné akce, na které i náš brankář bohužel nestačil. Turnaj nám ukázal, že se dá hrát s každým soupeřem a naše hra byla pěkná i soupeři zatleskali. Cábelíkům patří pochvala a rodičům veliké díky za podporu a těšíme se na příští sobotu, kdy k nám přijede FK Příbram 2016.

KD - SK Libuš 3:3 2x Beťár, 1x Havlík                                                                                                                                 KD - FK Příbram 3:4 2x Havlík, 1x Rybníček                                                                                                                          KD - SK Libuš 4:3 1x Havlík , 2x Krátký, 1x Beťár                                                                                                               KD - FK Příbram 3:7 3x Krátký                                              

Hráli: Dvořák, Mareš, Pelin, Havlík, Beťár, Krátký, Rybníček, Habiger


Přípravný zápas s týmem Lochovice

17.2. 2024
Dnes si ,,B" tým pozval na domácí půdu tým z Lochovic. Počasí bylo ideální - slunečno a 11 stupňů, hrálo se 4x15min a rozestavení 4+1. Cábelíci byli natěšeni. V sestavě jsme přivítali nového hráče Dylan Haddadj, který se uvedl golem. Zápas byl celkem vyrovnaný a spíš se čekalo, kdo udělá chybu. Oba týmy se mohli spolehnout na své brankáře a hlavně domácí brankář David Soták se ukázal skvělými zákroky. Opět jsme rádi, že kluci se snaží a zápas odmakali a mají motivaci velikou - dopřihlásili jsme je do jarní okresní soutěže. Dneska cábelíci zaslouží velikou pochvalu a děkujeme rodičům za podporu.
KD - Lochovice 2:0 2x Kropáč
KD - Lochovice 3:1 2x Kušnír, 1x Dylan
KD - Lochovice 2:0  1x Lipták, 1x Novák
KD - Lochovice 0:1
Hráli: Lipták, Soták, Ryvola, Arsen, Novák, Kropáč, Dylan, Kušnír, Hejna

Přípravný zápas s týmem  Cábelíci 2016

11.2.2024
Náš ,,B" tým se dnes poměřil o rok mladšími Cábelíky a i když pršelo všichni hráči se na zápas těšili. Zápas se hrál 3x 15min a penalty na konci, v rozestaveni 4+1. Od začátku 2016 hráli s velkou chutí a nic nám dedarovali a chvilkami nás i přehrávali. S obou stran to byl zápas s velkým nasazením, pěkné akce a zdravá agrese po míči. Děkujeme obou týmům, že v tomto počasí to zvládli a díky patří samozřejmě i rodičům.
KD 2015 - KD 2016  3:2 2x Kropáč, 1x Hejna
KD 2015 - KD 2016  2:3 2x Kropáč
KD 2015 - KD 2016  2:2  2x Kropáč
Hráli: Lipták, Soták, Hejna, Kropáč, Novák, Habiger, Dvořák, Arsen, Ryvola

Přípravný zápas s týmem Drozdov

10.2. 2024
Dnes náš ,,A" tým přivítal na domácí půdě tým Drozdova. Je to náš soupeř z podzimní části, ale i jarní skupiny. Hrálo 4x 15min a rozestavení 5+1.  Každou patnáctiminutovku, jsme odehráli podle našich představ, vysoké tempo hry vydrželo oběma týmům po celou dobu hry. Hezké kombinace a přechod z obrany do útoku se nám také dařil. Jen se pořád nadřeme na gol, potřebujeme  strašně šancí na každý gol a chybí klid v zakončení. Makáme stále dál v tréninku a těšíme na příští neděli na turnaj v Kolodějích. Jinak dneska všichni hráči zaslouží pochvalu a příprava se nám celkem daří. Děkujeme za podporu rodičům a soupeři za pěkný zápas.
KD - Drozdov 1:1 1xLudrovský
KD - Drozdov 0:1
KD - Drozdov 3:0 2x Mareš, 1x Krátký
KD - Drozdov 2:1 2x Beťár
Hráli: Dvořák, Pelin, Havlík, Ludrovský, Beťár, Krátký, Rybníček, Mareš

Přípravný zápas s týmem Všeradic

3.2. 2024
Dnes náš B tým sehrál přátelský zápas s týmem Všeradic. Kluci si zahráli v rozestavení 5+1 a ukázali, že jim to jde a důležité je, že dneska hráli všichni co mohli a rozdělili jsme se  na 2 party. Jsme moc rádi, že cábelíci dokážou přenášet věci z tréninku do zápasů a chápou co po nich chceme.
KD - Všeradice 1:0 1x Kropáč
KD - Všeradice 3:1 1x Kropáč, 1x Novák, 1x Kušnír 
KD - Všeradice 1:0 1x Krátký
KD - Všeradice 2:1 1x Kropáč, 1x Arsen
Cábelíci dneska zaslouží pochvalu, jak zápas odmakali a těší se na další zápas.
Hráli: Soták, Kiziur, Habiger, Ryvola, Kropáč, Arsen, Novák, Kušnír

2. Turnaj Koloděje

3.2. 2024
V sobotu 3.2. náš A tým opět zavítal do nafukovací haly v Kolodějích k dalšímu turnaji, kde na nás tentokrát čekala 3 neznámá mužstva a s každým z nich jsme si zahráli 2 zápasy. 

1.zápas KD : SK Junior Praha 4:4 góly: Krátký 3x, Havlík 1x

Po vlažném startu do prvního utkání nás soupeř velmi rychle potrestal dvěma góly, kluci pochopili, že musí začít hrát a podařilo se jim vyrovnat. Následovala přetahovaná o vítězství, ale zápas skončil zaslouženou remízou. (Tento zápas podržel hlavně Lukáš krásnými trefami) 

 2.zápas KD : SK Roudnice 2015 3:5 góly: Krátký 1x, Ludrovský 1x, Rybníček 1x 

Následovalo utkání proti nejsilnějšímu soupeři, kluci se statečně drželi, bojovali o každý balón a dlouho jsme drželi nerozhodné skóre. Trochu nás poškodil rozhodčí, který neuznal jednu naši branku a kluci se tím rozhodili. V závěru zápasu nás bohužel silný soupeř přehrál a zaslouženě vyhrál. (pochvala pro Tobíka za bojovnost a krásný gól, pochvala pro Vildu v brance – hodně chycených střel soupeře) 

 3.zápas KD : SK Zeleneč 4:2 góly: Beťár 3x, Ludrovský 1x

Opět nám utekl začátek zápasu a soupeř šel rychle do vedení. Poté se Cábelíci nakopli a začali lépe kombinovat a soupeře přehrávat. I přes spoustu promarněných jasných gólových šancí si ale kluci vítězství vybojovali. (krásné střelecké akce Honzy Beťára, moc hezká kombinace přihrávka-gól Fanda-Tobík) 

 4.zápas KD : SK Junior Praha 4:2 góly: Ludrovský 1x, Rybníček 1x, Beťár 1x, Krátký 1x 

V tomto zápase Cábelíci dominovali a svojí hezkou hrou si získali čtyřgólový náskok. Soupeř zabral a ke konci zápasu skóre snížil o 2 branky. (tento zápas byl ve znamení neproměněných šancí a trefených tyček - 2x Honza B, 1x Lukáš, krásný gól po obehrání dvou protihráčů dal Fanda) 

5.zápas KD : SK Roudnice 2015 0:5 góly:  V předposledním zápase nás silný soupeř od počátku tlačil a nepustil nás skoro vůbec před svou branku. Kluci se chvíli drželi, ale neudrželi :-) 

 6.zápas KD : SK Zeleneč 2:5 góly: Ludrovský 1x, Beťár 1x 

Do posledního zápasu Cábelíci nastupovali s myšlenkou na celkové druhé místo v turnaji a mysleli si, že soupeře znovu porazí. Soupeř byl ale přesný a efektivní v koncovkách narozdíl od Cábelíků, kteří promarnili spoustu jasných šancí a tím si zápas prohráli. 

Za dnešní turnaj si ale kluci určitě zaslouží pochvalu a díky skóre si nakonec odvážejí medaile za 2.místo v turnaji.

Hráli: Dvořák, Rybníček, Pelin, Havlík, Mareš,Ludrovský, Krátký, Beťár

1. Turnaj Koloděje

27.1.2024
Dneškem  jsme odstartovali první turnaj ze tří v Kolodějích. Cábelíci si museli přivstat, výkop byl už v 8hod. Hrálo se v nafukovačce na umělé trávě, jen místo 6 týmu se zúčastnilo 5 týmu a hrálo se 1x 20min. 
KD - Sokol Kolovraty 3:2 1x Krátký, 1x Beťár, 1x Havlík
Do úvodního utkání jsme sice vstoupili aktivně, ale byl to soupeř, kdo šel do vedení a to dokonce dvou golového. Cábelíci nic nezabalili a ukázali sílu a zápas otočili gólem v poslední minutě a zaslouženě se radovali.
KD - FK Brandýs-Boleslav 5:2 2x Habiger, 1x Beťár, 1x Havlík, 1x Krátký
V dalším zápase jsme od začátku zápasu dominovali a rychle vedli 3:0. Po krásných akcích z naších kopaček chyběl klid v koncovce a i trocha štěstí 6 tyček je dost.
KD - Sokol Stodůlky 2:4 2x Beťár
Po 20 min pauze nás čekal těžký soupeř, který měl také 2 výhry. Cábelíci za to vzali a po krásných akcích šli do vedení 2:0, ale bohužel naše zahozené šance soupeři pomohli a v posledních dvou minutách zápasu duel otočili.
KD - Avia Čakovice 5:6 3x Beťár, 2x Kiziur
Poslední zápas byl pro nás důležitý, stále jsme hráli o 1. místo v turnaji. Cábelíci to vnímali a vedli 5:2, ale potom soupeř z každé střely duel otočil. Mrzelo nás kolik jsme šancí neproměnili a jak platí ve sportu hrát se musí do konce, kluci si mysleli, že zápas mají v kapse.
Na konec jsme brali 4. místo a doufáme, že jsme se z chyb poučili a příští týden tady urveme lepší výsledek. Určitě trenéry potěšila předvedená hra, jen bohužel potřebujeme moc šancí gol. Děkujeme rodičům za podporu a jedeme dál.
Hráli: Dvořák, Pelin, Havlík, Rybníček, Kiziur, Habiger, Ryvola, Beťár, Krátký

Přípravný zápas s týmem Bolevec

22.1.2024
Po včerejším turnaji nás dneska čekal přípravný zápas v Plzni s týmem Bolevec. Sestava  byla o něco slabší, ale dostali možnost ukázat se ostatní kluci. Hrálo se 5+1 za příjemného počasí.
KD - Bolevec mix 2015 - 2016    6:3 2x Kropáč, 1x Havlík, 1x Krátký, 1x Kiziur, 1x Habiger
Úvod zápasu jsme opět prospali a výsledek jsme museli otáčet, ale cábelíci zaslouží pochvalu, zápas zvládli a byla škoda, že nepadlo více golů. Proměňování šancí nás trápí od začátku přípravy.
KD - Bolevec mix 2014 - 2013     3:6 2x Krátký, 1x Habiger
V druhém utkání nás čekal mnohem silnější a o dvě hlavy větší soupeř. Cábelíci drželi se soupeřem krok a podařilo se jim utkání vyrovnat na 3:3 , ale v závěru 3x inkasovali. Ale výkon byl velmi dobrý a od začátu jsme hráli co jsme si řekli.
Cábelíci dneska zaslouží pochvalu za velmi dobrý výkon a děkujeme rodičům za podporu.
Hráli: Pelin, Havlík, Krátký, Habiger, Novák, Kropáč, Soták, Kiziur, Arsen, Ryvola

Turnaj SH Králův Dvůr

21.1. 2024
Dneska nás čekal turnaj pořádaný OFS Beroun, kde se sešly vítězové podzimních skupin.
Nesešli jsme se v plné síle a tak dostali prostor další hráči. Krom úvodního zápasu, kde si mysleli cábelíci, že se zápas vyhraje sám, tak ostatní zápasy kluci bojovali a rozhodovalo se v proměňování šancí, kde nám chyběl klid a větší kvalita. Po dnešku bereme 4. místo. Víme na čem je potřeba pracovat v trenincích. Máme spoustu turnajů před sebou a věříme, že naše výkony půjdou opět nahoru. Děkujeme rodičům za podporu.
KD - ČLU- Beroun  0:6
KD - Hostomice 3:2 3x Ludrovský
KD - Cembrit 1:1 1x Havlík
KD - Zdice 1:2 1x Krátký
Hráli: Lipták, Rybníček, Krátký, Ludrovský, Pelin, Habiger, Hejna, Havlík, Kiziur

Přípravný zápas s týmem ČL-U Beroun

13.1.2024
Dnešním dnem jsme odstartovali sérii přípravných zápasů na jaro. Po týdenní přípravě jsme poměřili síly s velice silným a rychlým týmem ČL-U Beroun. Zápas se hrál ve vysokém tempu a obě mužstva ukázala trenérům i rodičům velmi bojovný výkon a plno krásných akcí. Hrálo se 4x 15min. Pokračujeme v přípravě a příští neděli poměříme síly ve SH Králově Dvoře turnajem s týmy vítězů podzimních skupin. Díky rodičům za podporu.
KD - ČL-U 1:3 1x Ludrovský
KD - ČL-U 1:2 1x Krátký
KD - ČL-U 1:1 1x Rybníček
KD - ČL-U 3:1 1x Havlík, Beťár, Krátký
Hráli: Lipták, Ludrovský, Pelin, Havlík, Rybníček, Kiziur, Beťár, Krátký


Dokopná 9.12. 2023

Přípravný Turnaj - Králův Dvůr

4.11. 2023
Za krásného podzimního počasí jsme odehráli tréninkový turnaj. Kluci si vyzkoušeli věci z tréninků. Samozřejmě pár chybiček ve hře bylo, ale soupeři nás nedokázali potrestat.
KD 2015 - LEV 2016 9:1 5x Beťár, 2x Krátký, 1x Hejna, 1x Kiziur
KD 2015 - Bolevec 2015 3:0 2x Beťár, 1x Habiger
KD 2015 - KD 2016 6:0 3x Krátký, 2x Beťár, 1x Dvořák
KD 2015 - LEV 2016 4:1 1x Rybníček, 1x Habiger, 1x Kiziur, 1x Beťár
Hráli: Mareš, Dvořák, Lipták, Pelin, Kiziur, Habiger, Hejna, Rybníček, Beťár, Krátký

5.Podzimní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Komárov

14.10. 2023
Sobotní odpoledne nás čekal poslední turnaj v Komárově a hlavně se rozhodovalo, kdo postoupí do jarních finálových bojů. Cábelíci sice vedli před posledním turnajem tabulku o 1 bod před Drozdovem, ale věděli jsme, že nás čeká opět hodně těžký turnaj. Soupeři byli stejně natěšeni jako my a turnaj se mohl odstartovat...
KD - Drozdov 6:3  2x Ludrovský, 1x Betˇár, 1x Havlík, 1x Mareš, 1x Pelin 
V úvodním utkání nás čekal velice těžký soupeř, na kterého jsme vlétli a rychle vedli 1:0. Poté Drozdov přidal v rychlosti, začal Cábelíky přehrávat a otočil skóre na 1:2. Cábelíci přidali na důrazu, začali  lépe kombinovat a výborně hrající Tobík L. vstřelil důležité dva góly a zaslouženě jsme tento  zápas zvládli.

KD - Zaječov  6:3  3x Beťár, 2x Ludrovský, 1x Havlík
V dalším zápase nás čekal hodně se zlepšující Zaječov, který nám dělal od úvodu velké problémy, dobře nás napadal a při zisku balonu okamžitě útočil. Celý zápas jsme vždy vedli o gól. V samém závěru utkání rozhodl opět dvěma góly dnes vynikající Tobík L.

KD - Lochovice  6:1  2x Beťár, 2x Ludrovský, 2x Krátký
Do předposledního zápasu Cábelíci vstoupili velmi vlažně a čekali, že se zápas vyhraje sám. Nedařila se nám kombinace a střely sotva doběhli k brankářce. Po vystřídání kluci zabrali a zápas rozhodli v posledních 5 minutách a výhru jsme si pohlídali.

KD - Komárov  1:2  1x Pelin
V závěrečném utkání turnaje nás čekal domácí tým, který stejně jako my měl na kontě 3 výhry. Úvod utkání patřil Cábelíkům, lépe kombinovali a napadali rozehrávku soupeře. Do vedení šli Cábelici, ale Komárov v závěru utkání výsledek otočil a i přes naše velké šance nakonec zaslouženě vyhráli.

Cábelíci tento turnaj zvládli a i přes druhé místo v turnaji berou celkově první místo a můžeme se těšit na jarní boje ve finálové skupině. Veliké díky patří Cábelíkům  jak reprezentují klub a samozřejmě rodičům za velkou podporu.
Hráli: Lipták, Dvořák, Rybníček, Havlík, Mareš, Krátký, Habiger, Ludrovský, Pelin, Beťár


4.Podzimní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Lochovice

7.10.2023
Sobotní dopoledne doprovázané krásným počasím, jsme zavítali do Lochovic (TJ Sokol Houslice) a ten nádech seriálu Okresní přebor tam pořád je. V tomto turnaji jsme museli uspět, aby jsme stále měli šanci probojovali se do jarní finálové skupiny. Samozřejmě soupeři Komárov a Drozdov s námi odehrávají velmi pěkná utkání a tabulka je vyrovnaná. Rozhodne poslední turnaj a bohužel někdo z těchto týmů bude hodně smutný, postupují dva.

KD - Komárov  3:1  1x Mareš, 2x Beťár
Do úvodního utkání turnaje jsme vstoupili velice aktivně a šli do rychlého vedení 2:0. Výsledek jsme si hlídali , ale soupeři se podařilo snížit. Cábelíci byli stále aktivní a vytvářeli si další šance a v poslední minutě utkání rozhodla krásná střela Honzi Beťára o dřevno za brankovou čáru.

KD - Lochovice  12:2  4x Habiger,, 3x Rybníček, 2x Beťár, 1x Dvořák, 1x Mareš, 1x Krátký
V dalším zápase nás čekal domácí tým. Hra se odehrávala na soupeřovo půlce a ke vší úctě k soupeři šlo spíše o tréninkový zápas, ale zároveň zaslouží i pochvalu za dva vstřelené góly do naší sítě.

KD - Zaječov  4:1  1x Beťár, 1x Rybnýček, 1x Pelin, 1x Krátký
V předposledním zápase jsme opět vstoupili dobře do zápasu a rychle vedli 2:0, ale soupeři se podařilo snížit na 2:1. Cábelíci znervózněli a přestlala se dařit kombinační hra. Brankář soupeře naše velké šance vychytal a držel naději svéu týmu. Až v samém závěru utkání po krásných dvou akcích Cábelíci navýšili skóre.

KD - Drozdov  3:2  3x Beťár
Věděli jsme, že pokud v poslením zápase vyhrajeme budeme vítězové tohoto turnaje. Ale pojďme postupně shrnout zápas. Úvod se nám opět povedl a šli jsem do vedení 1:0. o té J. Beťár zahodil tři stoprocentní šance a soupeř nás trestal a vyrovnal 1:1. Po rozehrávce se Cábelíci do soupeře opět zakousli a z velkého tlaku šli opět do vedení. Zápas se blížil do samého konce a po naší chybě soupeř opět vyrovnal na 2:2. Už to vypadalo, že tento zápas hraný ve vysokém tempu opět skončí remízou, ale J. Beťár měl nazuté střelecké kopačky a v poslení minutě zápasu vstřelil pro nás vítězný gól.

Cíl byl splněn a odvážíme si první místo. Cábelíci opět předveli výkon jaký si my trenéři představujeme a zaslouží pochvalu. V následujícím týdnu se musíme připravit stejně dobře, aby jsme v posledním turnaji skončili do druhého místa a  finální jarní skupina nás nemine. Děkujeme za podporu všem rodičům.
Hráli: Lipták, Dvořák, Rybníček, Havlík, Habiger, Pelin, Mareš, Beťár, Krátký

Přípravný zápas s Bolevcem

2.10. 2023
Pondělní slunečné odpoledne, jsme zavítali opět do Plzně, nám známého prostředí areálu Bolevec. Máme  tady hezký vztah a vždy se sem moc těšíme. Pro oba týmy to byl tréninkový zápas a hlavně domácí zkoušei nové kluky. Všechny zápasy měly tempo a k vidění byli krásné akce. Cábelíci tu opět ukázali svojí šikovnost a i rodiče domacího týmu nás odměnili potleskem. Dnes všichni předvedli hezký výkon a tešíme se na další přípravný zápas. Velké díky rodičům za velkou podporu.
KD - Bolevec 8:2 5x Krátký,1x Hejna, 2x Mareš
KD - Bolevec 4:0 1x Krátký, 1x Mareš, 1x Novák, 1x Kušnír
KD - Bolevec 3:1 2x Pelin, 1x Novák
KD - Bolevec 5:1 4x Krátký, 1x Pelin
KD - Bolevec 3:3 1x Havlík, 1x Arsen, 1x Beťár
KD - Bolevec 4:0 2x Beťár, 1x Habiger, 1x Kropáč
KD - Bolevec 7:0 5x Beťár, 1x Kropáč, 1x Havlík
KD - Bolevec 7:0 5x Beťár, 1x Kropáč, 1x Arsen
Hráli: Lipták, Dvořák, Mareš, Pelin, Hejna, Krátký, Novák, Kušnír, Beťár, Havlík, Habiger, Kropáč, Arsen

3.Podzimní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Zaječov

30.9.2023
Další výjezd nás čekal do nedalekého Zaječova, kam jsme se moc těšili a chtěli jsme navázat na předešlý turnaj. Počasí fotbalu přálo a odehráli se zde skvělé zápasy.

KD - Komárov  2:3  1x Mareš, 1x Havlík
Do úvodního zápasu vstoupili Cábelíci velmi vlažně a po rychlých dvou chybách jsme prohrávali 0:2. Trenéři se je snažili povzbudit a podařilo se nám vstřelit kontaktní gól na 1:2. Vzápětí po další chybě soupeř znovu odskočil do dvougólového vedení na 1:3 a nám se podařilo v samém závěru utkání snížit, ale z naší strany to bylo vše. V tomto zápasu nám chyběl pohyb, přesnost, rychlost a střely na branku. 

KD - Lochovice  8:2  3x Mareš, 2x Krátký, 1x Habiger, 1x Pelin, 1x Havlík
V dalším zápase jsme chtěli hrát více aktivně, zlepšit pohyb, roztáhnout hru a konečně začít více střílet. To se nám vše dařilo, samozřejmě bylo v naší hře dost chyb, ale zápas jsme zvládli uhrát v náš prospěch.

KD - Zaječov  9:1  2x Pelin, 2x Havlík, 1x Mareš, 1x Krátký, 1x Habiger, 1x Dvořák, 1x Beťár
V předposlením zápase nás čekal domácí Zaječov a naše hra měla konečně parametry. Cábelíci předváděli krásné akce a soupeře do ničeho nepouštěli.

KD - Drozdov  2:2  1x Havlík, 1x Krátký
Do posledního utkání jsme šli s cílem vyhrát a opět tento zápas ukázal vysoké tempo hry, bojovnost a nasazení obou týmů.  Nikdo z hráčů si nedal metr prostoru. Cábelíci se ujali dvougólového vedení, ale soupeř dokázal v samém závěru vyrovnat a ještě mohl poslední akcí zápasu strhnout vedení na svojí stranu.

Dnešní turnaj nám ukázal, že musíme hrát od začátku až do konce všechny zápasy. Nejvíce nás trenéry mrzí poslední zápas, ve kterém jsem douho vedli 2:0 a nakonec to byla spravedlivá remíza. V turnaji jsme obsadili 3. místo. Poslední dva turnaje musíme skončit nejhůře na druhém místě, abys mohli postoupit do finální skupiny pro jaro.

Děkujeme za podporu rodičům a budeme se snažit na příští turnaj lépe připravit. 
Hráli: Mareš, Dvořák, Lipták, Pelin, Havlík, Krátký, Beťár, Kropáč, Habiger


2.Podzimní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Drozdov

23.9.2023
V první podzimní den jsme přijeli na turnaj do Drozdova, kde nás tým domácích přivítal na krásně připraveném hřišti. I počasí bylo příznivé. Dnes jsme chtěli mnohem lépe odehrát všechny zápasy a hlavně nacvičené věci z tréninků přenést do zápasů. Z kluků bylo cítit obrovské natěšení. 

KD - Drozdov   3:2  1x Havlík, 1x Ludrovský, 1x Mareš
Do úvodního utkání jsme vstoupili aktivně a hezkou kombinací jsme domácí zaskočili. Úvodní branku zápasu vstřelil Cábelík J. Havlík. Kluci přenášeli hru ze strany na stranu a vytvářeli si krásné šance. Do dvougólového vedení nás poslal T. Ludrovský. Soupeř poté snížil 2:1 a chtěl závěr zápasu zdramatizovat, ale po krásné střele do šibenice M. Mareše jsme šli opět do dvougólového vedení a soupeř v samém závěru utkání snížil na konečných 3:2. Velkou zásluhu na výhře měl náš brankář V. Dvořák.

KD - Zaječov  4:2  2x Havlík, 1x Krátký, 1x Ludrovský
Do druhého utkání jsme vstoupili opět velmi  aktivně  s velkou dravostí. Rychlé vedení se dvěma góly J. Havlíka nám dodalo klid na kopačkách a Cábelíci opět ukazovali krásné akce, které bohužel končili mimo bránu. Na 3:0 skóroval L. Krátký, ale vzápětí soupeř snížil na 3:1. V závěru utkání se opřel do střely T. Ludrovský a skóre bylo 4:1. Bohužel posledním rohem zápasu jsme si dali vlastní gól. Výsledek utkání skončil 4:2.

KD - Komárov  7:3  2x Mareš, 1x Pelin, 2x Krátký, 1x Havlík, 1x Ludrovský
Předposlení zápas byl pro nás bohatý na branky. Cábelíci v tomto utkání ukázali několik krásných kombinačních akcí, které končili v brance. Dnes výborně hrající brankář V. Dvořák předvedl hezké průnikové přihrávky, po kterých se mohli z gólů radovat M. Mareš, L. Krátký a T. Ludrovský. Po zaslouženém výkonu jsme sahali po celkovém vítězství celého turnaje. 

KD - Lochovice  10:1  2x Rybníček, 2x Krátký, 1x Havlík, 1x Kiziur, 2x Kropáč, 1x Ludrovský, 1x Lipták
Do posledního utkání jsme vstoupili vlažně a soupeř šel zaslouženě do vedení. Tento gól jakoby Cábelíky nakopl a vrátili se k naší hře. Kombinací a dravostí si krásně zastříleli a i poslední zápas vyhráli.

Turnaj se Cábelíkům velice podařil, vše vyhráli a trenéři jsou spokojeni s předvedenou hrou a prezentací celého týmu. Celý tým si zaslouží velikou pochvalu a prvního místa si velice ceníme. Děkujeme za velkou podporu rodičům a těšíme se na dalším turnaj do Zaječova.

 Hráli: Lipták, Dvořák, Mareš, Ludrovský, Pelin, Havlík, Krátký, Rybníček, Kiziur, Kropáč

Přípravný zápas s týmem Viktoria Plzeň

17.9.2023
Volný víkend jsme využili k příravnému zápasu s domacím týmem Viktoria Plzeň. Čekal nás velice silný tým a počasí nám stále přeje a dneska tomu nebylo jinak. Domluva byla ,že přivezeme 2 týmy a bude se hrát 4x15 min. 4+1, ale zkoušeli jsme i 5+1. Domácí tým byl rychlostně mnohem dál než my a jejich kombinační hra založená na dravosti a tvrdosti nám dělala veliké problémy. Cábelíci se snažili, ale domacím spoustu golů darovali svými chybami, i nervozita hrála svoji roli. Domácím děkujeme za velkou zkušenost a v trénincích musíme více zabrat. Děkujeme rodičům za podporu.
Plzeň - KD 10:0, 9:1, 9:0, 9:0 1x Beˇár
Plzeň - KD 11:0, 17:0, 5:0, 8:2 1x Kropáč, 1xKrátký

Přípravný zápas s týmem Mořina

14.9.2023
Dnes místo tréninku jsme si pozvali tým z Mořiny. Zahráli si všichni kluci a tempo hry nebylo takové, střídalo se 17 hráčů. Soupeř nás vůbec neprověřil před nedělním zápasem v Plzni. Hrálo se 4x 15 min. a  na konci se kopaly penalty.
KD - Mořina 8:0 2x Krátký, 2x Kropáč, 1x Roman, 1x Pelin, 1x Dvořák, 1x Havlík
KD - Mořina 11:0 3x Dvořák,2x Hejna, 2x Krátký, 1x Novák, 1x Kropáč, 1x Habiger, 1x Pelin, 
KD - Mořina 8:0 3x Mareš, 1x Pelin, 1x Roman, 1x Rybníček, 1x Beťár, 1x Kiziur
KD - Mořina 10:1 2x Mareš, 2x Krátký, 2x Kiziur, 1x Rybníček, 1x Hejna, 1x Roman, 1x Habiger
Hráli: Mareš, Pelin, Hejna, Novák, Dvořák, Lipták, Rybníček, Krátký, Beťár, Havlík,Kiziur, Kušnír, Soták, Roman, Kropáč,Arsen, Habiger,

1.Podzimní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Králův Dvůr

9.9. 2023
První podzimní turnaj jsme zahájili na domácím hřišti. Počasí nám hodně přálo a hrálo se ve třicetistupňovém horku. Všechna týmy dorazili na těšení a s velkou chutí do zápasů.

KD - Drozdov  2:6 1x Pelin, 1x Beťár
Turnaj jsme odstartovali s myšlenkami, že ještě sedíme u oběda.  Soupeř byl agresivnější, z každé pozice zakončoval a hlavně trestal naše chyby. Cábelíci nemohli zachytit tempo utkání, proto soupeř zaslouženě vyhrál.

KD - Zaječov  6:2  2x Mareš, 1x Pelin, 1x Havlík, 1x Rybníček, 1x Beťár
Do druhého zápasu jsme vstoupili více dravější, chtěli jsme tento zápas vyhrát a připsat si první body. Cábelíci konečně začali hrát to co nacvičujeme při trénincích. Zpřesnili přihrávky a hlavně střely mířily do branky. Soupeře zachránilo pár tyček, kdy výsledek mohl být vyšší v náš prospěch.

KD - Komárov  2:5  1x Krátký, 1x Kiziur
Do předposledního zápasu jsme udělali změnu v brankovišti, Filipa nahradil Vilda. Bohužel soupeř rychle potrestal naše dvě chyby a šel do vedení 0:2, i když Cáblíci zabrali a na soupeře se postupně dotahovali, vždy nám soupeř odskočil a výsledek neodpovdá naší předvedené hře. Soupeř nám dal krásné dva góly z půlky hřiště a bral vítězství.

KD - Lochovice  7:1  2x Beťár, 2x Krátký, 1x Mareš, 1x Pelin, 1x Ludrovský
Do posledního zápasu jsme šli s cílem vyhrát a potěšit rodiče za velkou podporu. Od začátku zápasu jsme udávali tempo hry a krásné akce končili v bráně. V tomto zápase šlo vidět, že Cábelíkům slehl oběd a výkon byl úplně jiný. Jsme rádi za výkon a výhru.

Turnaj nám ukázal na čem musíme hodně přidat, ale i třetí místo je krásné a těšíme se opět na další turnaj. Tento týden se připravíme na nedělní výjezd do Plzně, kde si zahrajeme s týmem FC Viktoria Plzeň U9.

Děkujeme všem rodičům a hráčům za reprezentaci klubu a věříme, že naše výkony se budou jen zlepšovat.

1. místo Drozdov, 2. místo Komárov, 3. místo Cábelíci, 4. místo Zaječov, 5. místo Lochovice.

Hráli: Dvořák, Lipták, Mareš, Ludrovský, Havlík, Kiziur, Pelin, Rybníček, Beťár, Krátký

Minigolf Všeradice

3.9. 2023
Poslední prázdninový den, jsme využili výherního poukazu a zavítali na minigolf do Všeradic. Kluci se báječně bavili a ukázali, jak jsou šikovní a hlavně soutěživí. Celé odpoledne  probíhalo za krásného počasí a rodiče se bavili stejně dobře. Utužování party se opět povedlo a těšíme se na další společnou akci.

Přípravný zápas s týmem Všeradice

31.8. 2023
Na poslední srpnový den, jsme si  pozvali tým Všeradic a dali jsme šanci všem, aby se nám ukázali.
Hrálo se 4 x 15 min za příjemného počasí v slušném tempu. Zápas nám ukázal, na čem musíme pracovat ,nedostatků ve hře bylo dost, ale musíme cábelíky pochválit za předvedenou hru a velkou snahu. Teď nás čeká týden tréninku, možná přípravný zápas se Svatou a startujeme sezónu domácím turnajem.
KD - Všeradice  8:1 4x Rybníček, 3x Roman, 1x Beťár
KD - Všeradice  4:3 1x Havlík, 1x Rybníček, 1x Kiziur, 1x Arsen
KD - Všeradice  4:3  2x Rybníček, 1x Havlík, 1x Kiziur
KD - Všeradice  6:1 2x Mareš, 2x Kiziur, 1x Hejna, 1x Beťár
Hráli:Lipták, Dvořák, Mareš, Beťár, Kiziur, Havlík, Hejna, Kropáč, Arsen ,Rybníček, Roman,

Přípravný zápas s týmem Mořina

17.8.2023
Na první přípravný zápas na novou sezónu jsme si pozvali tým Mořinu. I přes vysoké teplo se hrálo 4x15 min. a tempo z obou stran bylo slušné a bylo viděno spousta akcí a šancí. Samozřejmně cábelíci měli velkou podporu v zádech fandicích rodičů. Sice cábelíci nebyli všichni (dovolená) výkon to byl pěkný.
KD - Mořina   4:2 2x Hejna, 2x Mareš
KD - Mořina   7:4 2x Hejna, 2x Mareš, 1x Kropáč, 1x Havlík, 1x Ludrovský
KD - Mořina   4:0 3x Havlík, 1x Habiger
KD - Mořina   4:2  1x Hejna, 1x Arsen, 1x Havlík, 1x Pelin
Hráli:Dvořák, Ludrovský, Mareš, Havlík, Hejna, Pelin, Habiger, Roman, Arsen, Kropáč

Soustředění 2023 

Přípravu na novou sezónu jsme odstartovali soustředěním v Letkově u Plzně. Účast byla 14 hráčů (2 absence) a trénovalo se 2x denně. Kluci všechno odmakali naplno a některé tréninky si sáhli na dno svých sil. Teď už nás čeká příprava v domácím prostředí v Králově Dvoře.

ROZLUČKA - CÁBELÍCI 2015 

V pátek 16.6. 2023 se mladí Cábelíci (ročník 2015) rozloučili se sezonou 2022/2023. Kluci zvládli dovednostní úkoly a jasně přehráli tatínky ve fotbale. Úspěšně zvládli i penaltový rozstřel. Poté proběhlo vyhlášení dovednostních úkolů a předání cen. Závěr patřil tatínkům v soutěži TREF BŘEVNO z hranice velkého vápna. Děkujeme všem rodičům a hlavně klukům, jak prezentovali náš klub a už se těšíme na další fotbalovou sezónu. Nejdříve si ale všichni zaslouženě odpočineme na dovolených a nabereme potřebnou sílu.Ještě jednou díky a těšíme se na sezónu 2023/2024.

Cábelíci oléééééééé

6. Jarní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Žebrák

3.6. 2023
Na poslední turnaj Cábelíci vyrazili do Žebráku. Za krásného letního počasí a krásném trávníku jsme konečně chtěli vyhrát všechny zápasy.
KD C - Hořovice 6:1 3x Beťár, 2x Mareš, 1x Rybníček
Turnaj Cábelíci odstartovali, tak jak jsme si nepředstavovali a z první šance šel soupeř do vedení. Ten gól nás nakopl a kluci ukázali velmi krásné kombinační akce a výsledek mohl být  klidně vyšší.
KD C - Žebrák 2:3 1x Beťár, 1x Havlík
Domácí tým na nás vlétl a trestal naše chyby. Cábelíci nemohli domácího brankáře prostřelit. Za stavu 2:2 přišla naše chyba a domácí tým jí opět potrestal a zaslouženě vyhrál.
KD C - Chyňava 2:1 2x Beťár
Ve třetím zápase byla už pomalu znát únava ze sluníčka a naše kvalita pomalu začala opadat. Výsledek byl dlouho 1:1, ale v samotném konci zápasu Honza utekl a krásně zakončil a Cábelíci si došli pro druhou výhru.
KD C - Tmaň 2:0 1x Beťár, 1x Rybníček
V předposledním zápase, jsme trošku udělali změny v sestavě a na naší hře to bylo znát. Cábelíci spalovali jednu šanci za druhou, ale na konec  vstřelili dvě branky a zaslouženě vyhráli.
KD C - Zaječov 3:0 1x Beťár, 1x Mareš, 1x Havlík
V posledním zápase se hrálo o vítězství turnaje Zaječov byl zatím neporažen a nám stačilo soupeře porazit. Cábelíci nedali soupeři šanci, byl to boj hodně tvrdý, ale férový a kluci vstřelili hezké branky a mohli se radovat z  1. místa.
Z jarní skupiny bereme konečné 1. místo, ale největší radost pro trenéry je předvedená hra a bojovnost Cábelíků. Důležité je, že jsme všechny turnaje odehráli v  plné silné sestavě. Děkujeme klukům, jak prezentují klub a veliké díky rodičům za podporu a fandění.
1. KD -C      24  3  3     120/35  75
2. Chyňava 12  7  11   72/73    43
3. Zaječov  12  4  14  57/86     40
4. Hořovice 9  6  15   70/94     33
5. Žebrák    9  5  16    78/74     32  
6. Tmaň       9  5  16    54/86     32

5. Jarní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Hořovice

27.5. 2023
Na předposlední turnaj jsme zavítali do nedalekých Hořovic. Počasí se opět povedlo a hřiště bylo skvěle připravené. Cábelíci si dali cíl turnaj vyhrát a všichni hráči vstřelit gol. Obojí se nám podařilo a Honzík Beťár vstřelil 16 gólů což potěšilo trenéry a hlavně jeho rodiče.
KD C - Zaječov 8:0 3x Beťár, 1x Kiziur, 1x Dvořák, 1x Mareš, 1x Rybníček, 1x Havlík
Do úvodního zápasu Cábelíci vstoupili konečně jak si to trenéři představovali a od začátku zápasu diktovali tempo hry a předváděli krasné kombinační akce a zaslouženě brali vysoké vítězství.
KD C - Tmaň 6:0 5x Beťár, 1x Kiziur
Na druhý zápas jsme navázali z úvodního zápasu a kluci rodičům ukazovali krásné kombinační akce zakončené hezkými goly. Cábelíci si došli pro druhou výhru.
KD C - Žebrák 2:1
Cábelíci šli do rychlého vedení 2:0 a poté začali dost chybovat a soupeř nás naštestí potrestal jen jednou. Kluci si mysleli, že už mají po dvou zápasech turnaj vyhraný.
KD C - Hořovice 4:4 4x Beťár
Do předposledního zápasu jsme šli s cílem předvést lepší hru a vstřelili jsme úvodní gol, poté Cábelíci přestali hrát a soupeř zápas otočil a šel zaslouženě  do vedení 2:1. Kluky jsme nabádali k větší aktivitě. Honza měl dnes střelecký den a snažil se zápas otočit a vítězství strhnout na naší stranu a to se chvilkami vedlo, ale naše 2 chyby soupeř potrestal a remíza byla pro oba týmy zasloužená.
KD C - Chyňava 5:1 2x Beťár, 2x Mareš, 1x Rybníček
Do posledního zápasu turnaje Cábelíci na soupeře vlétli a byla to spíš přehlídka spalování našich šancí. Nakonec jsme zápas zaslouženě vyhráli.
Turnaj se Cábelíkům povedl a 1. místo si náranmně při vyhlášení užili. Děkujeme opět za velikou podporu rodičům a hlavně hráčům jaké podávají na jaře výkony a příští týden nás čeká poslední turnaj v Žebráku.

4. Jarní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Zaječov

20.5. 2023
Dnešní turnaj se konal v nedalekém Zaječově na krásném trávníku a počasí nám přálo. Cábelíci byli natěšeni a chtěli opět turnaj vyhrát.
KD C - Chyňava 1:2 1x Mareš
Úvodní zápas jsme ale začali velmi vlažně a Cábelíkům chyběl pohyb. Postupně se hra začala zlepšovat a šli jsme zaslouženě do vedení 1:0. Cábelíci si mysleli, že zápas už mají v kapse a polevili a soupeř nás potrestal a zaslouženě vyhrál.
KD C : Zaječov 3:0 1x Pelin, 1x Ludrovský, 1x Mareš
Cábelíci věděli, že takový výkon na výhru v dalších zápasech stačit nebude a budou muset hrát od začátku až do konce každého utkání. Na soupeře jsme hned vlítli a byla z toho spousta šancí, několik tyček a především krásný gol Tobíka z půlky hřiště.
KD C - Žebrák 5:1 2x Rybníček, 1x Mareš, 1x Beťár, 1x Havlík
Ve třetím zápase kluci na soupeře opět vlétli a předváděli krásné akce. Ukázka byla zahození několik šancí a spoustu tyček. Cábelíci si došli pro další výhru za pěkný výkon.
KD C - Tmaň 2:0 1x Mareš, 1x Beťár
V předposledním zápase jsme chtěli opět vyhrát a bojovat o celkové vítězství. Kluky z Tmaně byla veliká motivace porazit a vrátit jim prohru z minulého týdne. Zaslouženě jsme šli do vedení a udávali jsme tempo hry a zase byla ukázka v neproměňování šancí z naší strany. Po krásném výkonu obou mužstev jsme si výhru pohlídali.
KD C - Hořovice 4:1 3x Havlík, 1x Beťár
V posledním zápase Cábelíci dominovali a došli si pro další výhru.
Jedna prohra nám tentokrát zajistila krásné druhé místo, před první Chyňavou. Děkujme za podporu rodičů a Cábelíkům, jak prezentují náš klub.

3. Jarní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Tmaň

13.5. 2023
Na další turnaj jsme se vydali za kopec do Tmaně. Počasí bylo ideální na fotbal a domácí skvěle připravili hřiště včetně organizace. Cábelíci šli do turnaje s cílem opět vyhrát a prodloužit naší sérii.
KD C - Žebrák 4:1 1x Ludrovský, 1x Kiziur, 2x Rybníček
Na úvod nás čekal těžký soupeř a proto jsme hned na soupeře vlítli a rychle po krásném sólo přes celé hřiště šli do vedení Tobíkem. Cábelíci skvěle soupeře napadali a svým důrazem nutili Žebrák k chybám, ale kluci ještě neměli srovnanou střeleckou mušku a proto spousta šancí končila mimo brankovou konstrukci. Nakonec jsme zápas zvládli  a brali jsme první výhru.
KD C - Chyňava  3:1  1x Kiziur, 1x Havlík, 1x Ludrovský
V dalším zápase jsme šli do vedení ihned po rozehrání. Cábelíky to uklidnilo a snažili se kombinovat, co nejvíce se tlačit do zakončení a po třech krásných vstřelených brankách jsme brali další výhru.
KD C - Hořovice  7:1  4x Beťár, 1x Kiziur, 1x Ludrovský, 1x Dvořák
Ve třetím zápase kluci měi opět výborný vstup do utkání a rychle vedl 4:0 a předváděli krásné kombinační akce. Jen je škoda, že poté nás soupeř hodně fauloval a tím tempo koncem zápasu úplně opadlo. 
KD C - Zaječov  4:1  2x Rybníček, 1x Beťár, 1x Ludrovský
Předposlední zápas byl velice pohledný, bojovný, ale zároveň férový. Po našem dvougólovém vedení soupeř vstřelil kontaktní branku a stále se tlačil za vyrovnáním. Za Cábelíky to vzal do vlastních "nohou" Fanda a po krásném sólu přes celé hřiště udělal kličku i brankáři a vstřelil nádherný gól, ale to mu nebylo málo a v závěru utkání utelkl po levé straně hřiště famózně přehodil brankáře a vítězství jsme stvrdili na naší stranu.
KD C - Tmaň  1:2  1x Havlík
Poslední zápas tohoto turnaje nás čekal domácí tým, který nás toužil porazit. Do vedení šel tým Cábelíků, který se snažil přidat další branky, ale výborně chytající domácí brankář skvěle všechno vychytal a soupeř zaslouženě vyrovnal a v poslední minutě zápasu rozhodl tento zápas ve svůj prospěch. Cábelíci i přes prohru skončili na prvním místě.
Turnaj nám ukázal na čem musíme pracovat a zároveň Cábelíci zaslouží pochvalu jak v každém zápase makali a tlačili se za vítězstvím. Děkujeme za podporu a fandění rodičům a těšíme se na další turnaj. 

2. Jarní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Králův Dvůr

29.4. 2023
Druhé kolo jsme přivítali všechny soupeře v našem svatostánku. Počasí se až na jednu malou přeháňku vydařilo. Opět jsme mohli počítat s nejsilnější sestavou. Dnes byla motivace veliká, kdy první místo znamenalo výhru poháru. Kluci byli velmi namotivovaní a na domácí půdě chtěli všem rodičům ukázat krásné góly.
KD C - Žebrák  2:2  1x Mareš, 1x Pelin
Do úvodního utkání Cábelíci vstoupili velmi vlažně, asi už s myšlenkou, že turnaj mají v kapse" a soupeř šel zaslouženě do dvou gólového vedení. Cábelíci pochopili, že se už musí probudit a začít hrát. Od poloviny utkání jsme převzali otěže a rychle vyrovnali, ale vítěznou branku se ná vstřelit nepodařilo. Remíza tohoto utkání byla zasloužená.
KD C - Zaječov  5:3  2x Mareš, 1x Havlík, 1x Rybníček, 1x Beťár
Do druhého zápasu jsme si řekli, že vstoupíme aktivně, začneme kombinovat a hlavně střílet na branku.To vše jsme plnili od začátku utkání a po krásných brankách jsme vedli 3:0. Poté Cábelíci zvolnili a soupeř nás začal dotahovat. Kluky jsme se snažili motivovat a byla z toho první výhra na domácí půdě.
KD C - Tmaň  1:0  1x Mareš
V dalším utkání jsme věděli, že proti nám jde velmi silný soupeř a na hřišti to bylo znát. V první polovině utkání to byl spíš boj ve středu hřiště. V druhé polovině utkání už obě mužstva začali střílet a Cábelíci byli v tomto utkání šťastnější v koncovce. Po krásné Maxovo střele jsme zaslouženě vyhráli a musíme vyzdvihnout výkon našeho brankáře Filipa.
KD C - Hořovice  5:1  2x Pelin, 2x Ludrovský, 1x Mareš
V předposledním zápase Cábelíci začali od začátku hrát velmi dobře kombinačně a k vidění bylo spoustu střeleckých pokusů. V utkání se Cábelíci předháněli kdo dá krásnější gól a kdo podá nejlepší výkon. Všichni zaslouží pochvalu za předvedenou hru.
KD C - Chyňava  5:1  3x Mareš, 1x Havlík, 1x Pelin

V závěrečném utkání jme museli zvítězit, abysme tenhle turnaj vyhráli. Cábelici navázali na předposlední utkání jako přes kopírák a v utkání dominovali a trefili tři tyčky.Zaslouženě brali vítězství jak v zápase tak v celém turnaji.

Dnešní turnaj se všem týmům povedl a naše motivace zvítězit na domácím turnaji se povedla na jedničku, i když po prvním zápase to tomu nenasvědčovalo. Trenérský tým chce naše mužstvo pochválit a samozřejmě víme na čem v tréninku máme pracovat. Zároveň děkujeme za velkou podporu rodičům a těšíme na další turnaj.

1. Jarní turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Chýňava

22.4. 2023
Po minulém propršeném víkendu jsme vstoupili do jarních bojů. Dnes to bylo za krásného slunečného počasí a překrásném hřišti. Po hodně dlouhé době jsme mohli vzít nejsilnější sestavu  a na zápasech to bylo znát.
KD C - Tmaň  7:2  3xBeťár, 2xPelin, 1xLudrovský, 1xMareš
Úvodní zápas jsme odstartovali bleskově a z první akce vstřelili gól. Cábelíci krásně kombinovali a předváděli krásné akce a konečné skóre mohlo být klidně vyšší.
KD C - Žebrák  2:1 1xBeťár, 1xPelin
Do druhého zápasu jsme vstoupili opět aktivně a zaslouženě vedli 2:0. V polovině zápasu soupeř snížil a převzal aktivitu. Cábelíci v závěru utkání neproměnili tři velké šance a i přes to si výhru pohlídali.
KD C - Zaječov  8:0  3x Mareš, 2x Beťar, 2x Ludrovský, 1x Rybníček
Ve třetím zápase jsme ukázali krásné akce s perfektním zakončením. Cábelíci po celý zápas dominovali a soupeře přejeli. I když brankář byl skoro bez práce, nulu si zaslouženě vychytal.
KD C - Chyňava  2:2  1x Mareš, 1x Havlík
V předposledním zápase nás čekal domácí soupeř. Od první minuty to byl boj o každý balon a do vedení 1:0 šli Cábelíci. Po zaváhání naší obrany soupeř vyrovnal  na 1:1 a hned po rozehře z půlky hřiště vstřelil krásný gól Havlík a vedení 2:1 jsme si vzali zpět. Domácí z poslední šance zápasu zaslouženě vyrovnali na 2:2. 
KD C - Hořovice 10:2  2x Beťár, 3x Mareš, 3x Havlík, 2x Pelin
Poslední zápas turnaje byl z naší strany excelentní. Veliká pochvala patří v tomto zápase Havlíkovi za krásné 3 góly a 5 asistencí. I když skóre na konci zápasu bylo 10:2, mohlo být mnohem vyšší, ale konstrukce branky byla proti nám.
Cábelíci zaslouží velikou pochvalu za předvedené výkony a všichni jsme velice rádi, že úvodní turnaj jsme zaslouženě vyhráli a budeme se snažit v dalších turnajích navázat na dnešní výkon. Děkujeme za podporu a fandění rodičům a těšíme se na druhé kolo turnaje, které odehrajeme na domácí půdě.
Nominace: Rybníček, Mareš, Beťár, Pelin, Havlík, Lipták, Ludrovský

Turnaj Všeradice

26.3. 2023
Nedělní odpoledne, jsme zavítali do nedalekých Všeradic, kde nás čekalo 6 zápasů. Jak už je pravidlem, když hrajeme ve Všeradicích pokaždé prší a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Hrálo se 1X 11 min na jednom hřišti a turnaj se pro všechny prodloužil, ale bylo se kam schovat a společné jídlo bylo taky moc fajn. Kluci odehráli pěkná utkání, jen ten celkový výsledek mohl být lepší, ale konečné 5. místo bereme se vztyčenou hlavou. Děkujeme všem hráčům a tentokrát hlavně rodičům, že opravdu tak dlouho vydrželi čekat. V poslední řadě veliké díky Honzovi Beťárovi, kdy po vyhlášení bylo vyhozeno mezi všechny hráče stovka fotbalových kartiček a jedna označená byla výherní ,,pro celý tým mini golf ve Všeradicích" a Honza jí našel. Takže v létě si sem celý náš tým zavítá zahrát.
KD - Loděnice  1:0 1x Kiziur
KD - Komárov  0:1
KD - Vinařice    1:3 1x Beťár
KD - Cembrit    0:3
KD - Všeradice 2:2 1x Mareš, 1x Beťár
KD - Svatá 0:0
Nominace:Dvořák, Mareš, Pelin, Rybníček, Beťár, Hejna, Kiziur

Přípravný zápas s týmem TJ Chrustenice

18.3. 2023

Dnešní sluneční sobotu ideální na fotbal jsme zavítali k vítězi z podzimní části TJ Chrustenice. Hrálo se 4x 15min. Bohužel pro nás se hrálo na umělé trávě neboli koberci a to byla výhoda pro domácí, ale Cábelíci se herně soupeři vyrovnali. Skvěle chytajíci domací brankář nám dovolil dát jen 1 branku. Šancí jsme měli hodně a soupeř trestal naše chyby. S hrou na koberci jsme spokojený jen je škoda naší koncovky. Jedeme dál, příští týden nás čekají další zápasy.Děkujeme  soupeři a naším rodičům za podporu. Olé Cábelíci.

 KD - Chrustenice 0:2                                                                                                                                                                   KD - Chrustenice 1:1 1x Rybníček                                                                                                                                             KD - Chrustenice 0:4                                                                                                                                                                   KD - Chrustenice 0:6

Nominace: Lipták, Dvořák, Ludrovský, Rybníček, Havlík, Pelin,Kropáč, Beťár Přípravný zápas s týmem SK Slavia Praha

16.3. 2023
Místo dnešního tréninku jsme vyrazili na přípravný zápas do Horních Měcholup s týmem SK Slavia Praha a  postavili jsme 2 týmy, hrálo se 4x 15min. Očistec projet Prahu ve špičce jsme zvládli a za krásného počasí jsme odehráli velice pěkné zápasy a soupeř byl z nás překvapen. Po domluvě s trenéry se pokusíme najít termín v každém následujícím měsíci na další zápasy. Děkujeme rodičům za velkou podporu cábelíkům za předvedenou hru a soupeři za super odpoledne.
1. tým KD - SK Slavia Praha 2:6 2x Beťár
1. tým KD - SK Slavia Praha 7:4 4x Beťár, 2x Havlík, 1x Pelin
1. tým KD - SK Slavia Praha 2:7 2x Beťár
1. tým KD - SK Slavia Praha 5:4  2x Beťár, 2x Havlík, 1x Ludrovský
2. tým KD - SK Slavia Praha 0:6
2. tým KD - SK Slavia Praha 1:8 1x Hejna
2. tým KD - SK Slavia Praha 3:7 1x Hejna, 1x Novák, 1x Plavuščák
2. tým KD - SK Slavia Praha 0:7
Nominace: Lipták, Ludrovský, Pelin, Havlík, Beťár, Dvořák, Novák, Rybníček, Hejna, Kropáč, Plavuščák

Přípravný zápas s týmem Svatá

3.3. 2023
Před jarními prázdninami, jsme si opět místo tréninku zahráli  s týmem Svatá a Cábelíci se skvěle naladili na týdení volno. Kluky chceme pochválit a samozřejmě děkujme i soupeři s kterým velmi rádi hrajeme. Hrálo se 4x 20min a ani v jedné dvacetiminutovce Cábelíci neprohráli.
1 : 1 Beťár
3 : 3 Beťár, 2x Kropáč
3 : 0 Ludrovský, Kropáč, Beťár
3 : 1 Bílý, Kiziur, Ludrovský

Turnaj Černošice

25.2. 2022
Dnes nás čekal poslední halový turnaj v této sezóně v krásné hale Věry Čáslavské. I když byl turnaj pro ročník 2014, tak jsme se chtěli s o rok starším ročníkem porovnat. Herně jsme spokojeni, jen nás trápila koncovka na které neustále v tréninku pracujeme. Kluci dneska bojovali a do každého zápasu dali všechno. Dnes zaslouží velkou pochvalu Filip Lipták, který odchytal velmi slušně 4 zápasy a do posledního zápasu, šel do hry a vstřelil náš jediný gol na turnaji. Na konec jsme brali 5. místo. Děkujeme rodičům za velkou podporu.
KD - Všeradice  0:0
Úvodní zápas ve kterém jsme bohužel neproměnili veliké šance a soupeři nic nepovolili a tak remíza byla pro nás zklamáním.
KD - Cembrit 0:4
Druhý zápas s celkovým vítězem turnaje a výsledek byl celkem krutý. Soupeř trestal naše chyby a my jsme trefovali jen brankáře.
KD - Hýskov 0:5
Třetí zápas byl z naší strany bojácný a soupeř, který měl výškově hodně velkou převahu nám ve hře pěkně naložil a některé zákroky patřili do MMA. Ale výsledek byl zasloužený a pro kluky veliká zkušenost.
KD - Loděnice 0:1
Předposlední zápas, byl hodně fotbalový a byla škoda našich nevyužitých šancí. Soupeř vystřelil jednou na bránu a stálo to za to, krásna branka do levého horního rohu.
KD - Svatá 1:1 1x Lipták
V posledním zápase jsme na soupeře vlítli a určovali jsme tempo zápasu a naším velikým tlakem jsme vstřelili úvodní branku. Soupeř 20. vteřin před koncem zápasu jedinou střelou vyrovnal.

Přípravný zápas s týmem Bolevec

20.2. 2023
Dnešní podvečer jsme zavítali na přípravný zápas do Plzně k týmu Bolevec. Po dohodě jsme udělali 2 týmy a soupeř měl ročník 2015 a 2014. Za krásného večerního počasí se musel rodičům výkon Cábelíků líbit a hra byla vyrovnaná hlavně se starším ročníkem. Dneska si zaslouží všichni hráči pochvalu a už se pomalu připravujeme na přátelský zápas s SK Slavia Praha.
zelený tým: Mareš, Lipták, Havlík,  Pelin, Beťár
červený tým: Kiziur, Novák, Ludrovský, Rybníček, Kropáč, Hejna

KD zelený 2015 - Bolevec bílý 2014 2:8 1xHavlík, 1xPelin
KD červený 2015 - Bolevec modrý 2015 11:0 4xLudrovský, 3xKiziur, 2xKropáč, 1xRybníček, 1xHejna
KD zelený 2015 - Bolevec modrý 2015 17:0 11xBeťár, 4xPelin, 1xMareš,1xHavlík
KD červený 2015 - Bolevec bílý 2014 6:11 5xKiziur, 1xRybníček

Přípravný zápas s týmem Mořina

17.2. 2023
Dnes místo tréninku jsme odehráli druhý přípravný zápas na domací půdě ( v tělocvičně) s týmem Mořina. Hrálo se 4x15 min.  Od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry a soupeř nás taky trochu zazlobil a nějaké šance si vytvořil. Minulý zápas nás tento soupeř prověřil určitě více. Velké díky patří klukům Cábelíkům za skvělý výkon a soupeři, že bojoval až do konce.
1. patnáctiminutovka KD - Mořina 3:1 3x Beťár
2. patnáctiminutovka KD - Mořina 3:1 1x Kropáč, 1x Hejna, 1x Beťár
3. patnáctiminutovka KD - Mořina 2:0 1x Hejna, 1x Pelin
4. patnáctiminutovka KD - Mořina 3:0 1x Pelin, 1x Hejna, 1x Havlík

Turnaj Rokycany

11.2.2023
Na tento turnaj jsme se moc tešili, že konečně poměříme síly s týmy ze západu. Při zahájení turnaje nám organizátorem bylo sdělěno, že tento turnaj je sice pro ročníky 2015 a mladší, ale že ostatní týmy (6 týmů) mají v týmech ročníky 2013 možná 2014. Trenéři těchto týmů  již předem oznamili organizátoru turnaje, že jinak nepřijedou. Takže tento turnaj nechci hodnotit, protože nekteří kluci vypadali na 5. třídu a samotní rodiče viděli realitu. Jen zápas s Berounským Lvem, byl  pro nás herně vyrovnaný, ve kterým jsme vedl 1:0 , ale nakonec smolně prohráli 1:2. Tyto 2 týmy byly jediný, kdo měl na turnaji ročník 2015. Takže už víme, že sem na turnaj opravdu neeeeeee. Kluky chci pochválit a rodičům veliké díky za velikou podporu. Na turnaji jsme skončili na 7. místě.
KD  0: 2  Nepomuk
KD  2:2  Kohouti Rokycany   1x Pelin, 1x Havlík
KD  0:3  Vejprnice
KD  1:2  Lev Beroun    1XLudrovský
KD  0:0 Kohouti Rokycany dívky

Miniturnaj tělocvična

10.2. 2023
Páteční trénink jsme využili k miniturnaji 3+0 mezi s sebou a hrálo se o medaile.
Zelený tým : Mareš 10x golů, Pelin 6x golů, Hejna 1x gol, Novák
Růžový tým: Beťár 8x golů, Kiziur 3x goly, Havlík 1x gol
Žlutý tým: Ludrovský 4x goly, Plavuščák 2x goly, Dvořák 1x gol
Červený tým: Rybníček 11x golů, Lipták 1x gol, Kropáč
Zelený 4:4 Červený
Růžový 4:1 Žlutý
Zelený 4:2 Růžový
Červený 3:3 Žlutý
Zelený 4:2 Žlutý
Červený 3:2 Růžový

o 3. místo
Růžový 4:1Žlutý

Finále
Zelený 5:4 Červený

Přípravný zápas s týmem Svatá

3.2.2023
O dnešních pololetních prázdninách jsme si zahráli přípravný zápas s týmem Svatá a opět se hrálo v tělocvičně. Obě mužstva se nesešla v plné síle, ale na zápase, který se hrál 4x15min, to nebylo vůbec znát. Obě mužstva předváděla pěkné akce, jen ta koncovka trochu zlobila.Za dnešní výkon zaslouží Cábelíci pochvalu a těšíme na turnaj do Rokycan.
1. patnáctiminutovka KD - Svatá 3:1 2x Pelin, 1x Beťár
2. patnáctiminutovka KD - Svatá 3:4 2x Mareš, 1x Beťár
3. patnáctiminutovka KD - Svatá 1:1 1x Pelin
4. patnáctiminutovka KD - Svatá 2:1 2x Mareš

Přípravný zápas s týmem Mořina

28.1.2023
Dnes jsme odehráli další přípravný zápas na domací půdě ( v tělocvičně) s týmem Mořina. Hrálo se 4x15 min.  K zápasu jsme nastoupili po večerním tréninku a na klukách to nebylo znát. Od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry a soupeř nás taky trochu zazlobil a nějaké šance si vytvořil. Určitě nás tento soupeř ještě čeká a velké díky patří klukům Cábelíkům za skvělý výkon a soupeři, že bojoval až do konce.
1. patnáctiminutovka  KD - Mořina 1:1 1x Ludrovský
2. patnáctiminutovka  KD - Mořina 3:0 1x Pelin, 2x Beťár
3. patnáctiminutovka  KD - Mořina 4:0 2x Beťár, 1x Mareš, 1x Pelin
4. patnáctiminutovka  KD - Mořina 3:0 2x Mareš, 1x Pelin

Turnaj Zbraslav

14.1.2023
Na první turnaj v novém roce jsme zavítali do nafukovací haly pořádajícího týmu SK Zbraslav, kde nás čekalo sedm týmů s hracím systémem každý s každým 1x11minut.
KD - Radonice  2:7  2x Ludrovský
Úvod turnaje jsme zahájili s aspirantem na vítězství. Cábelici začátek zápasu ještě asi spali a po velkých chybách v obraně nás soupeř nemilosrdně trestal a zaslouženě zvítězil.
KD - Chabry  4:3  2x Rybníček, 1x Ludrovský, 1x Mareš
Po větší domluvě trenérů jsme do druhého utkání  doslova vlétli a rychle vedli 2:0, ale i v tomto utkání pár chybiček bylo a soupeř nás začal dotahovat. Štěstí se nakonec naklonilo na naší stranu a zápas jsme vyhráli.
KD - Lipence  2:3  2x Mareš
V tomto zápase byl dlouho stav 0:0. Do vedení šlo mužstvo Cábelíků díky penaltě, ale soupeř si penaltu vybojoval také a opět bylo vyrovnáno. Před samým koncem zápasu Cábelíci šli do vedení  2:1 a už se viděli jako vítězové. Soupeř využil situace, opět vyrovnal a v úplném závěru utkání vstřelil vítězný gól. Tato prohra kluky i trenéry velmi mrzela.
KD - Zbraslav  6:2  2x Ludrovský, 1x Havlík, 1x Dvořák, 1x Mareš, 1x vlastní
Na tento zápas s domácím týmem jsme se všichni moc těšili a kluci chtěli opět zvítězit. Od začátku zápasu jsme hráli velmi aktivně a měli veliký počet šancí. Zápas jsme zaslouženě vyhráli a byla jen škoda,že jsme nevstřelili více branek.
KD - Brandýs  3:1  2x Mareš, 1x Beťár
Před tímto zápasem jsme věděli, že hrajeme o druhé místo a museli jsme zvítězit. Kluci šli sebejistě za vítěztvím a zaslouženě vyhráli a druhé místo měli vě svých rukou.
KD - Kbely  1:3  1x Mareš
Do předposledního utkání jsme vstoupili hodně přemotivovaní a bohužel soupeř naše chyby trestal a zaslouženě zvítězil, ale zápas se musel líbit. Byl ve vysokém tempu  s mnoha šancemi na obou stranách.
KD - Bohnice  1:5  1x Havlík
Poslední zápas turnaje jsem odehráli s vítězem celého turnaje. Soupeř předváděl krásné akce a my jsme se po celý zápas spíše bránili. Soupeři samozřejmě za celkové vítězství gratulujeme. A na nás nakonec zbyla bramborová medaile, která je taky pěkná.

Závěrem děkujeme pořádajícimu týmu SK Zbraslav za pěkně zorganizovaný turnaj. Děkujeme rodičům za podporu a fandění a hlavně malým Cábelíkům za reprezentaci klubu. Těšíme se na další turnaj, kde se budeme chtít ukázat v ještě lepším světle.

1. TJ Slovan Bohnice  7 6 1 0 28 : 15 19
2. TJ Slavia Radonice 7 6 0 1 31 : 11 18
3. Spartak Kbely           7 5 1 1 30 : 13 16
4. Králův Dvůr                7 3 0 4 19 : 24 9
5. FK Brandys-Boleslav 7 3 0 4 9 : 15 9
6. SK Dolní Chabry         7 2 0 5 11 : 23 6
7. SK Zbraslav                7 1 0 6 11 : 22 3
8. Sokol Lipence            7 1 0 6 10 : 26 3

  

  

  

  

 
Jarní boje 2023

Na jaře nás čeká skupina s týmy, se kterými jme ještě nehráli.(Zaječov, Chyňava, Tmaň, Žebrák, Hořovice)

5. Turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Karlštejn

15.10.2022
Do posledního turnaje jsme zajížděli do nedalekého Karlštejna, kde nás přivítalo deštivé počasí, které začátkem turnaje ustalo. Na začátku turnaje  jsme kluky motivovali, že pokud skončí do druhého místa dostanou od trenérů medaile.
KD - Karlštejn  2:1  1x Havlík,1x Ludrovský
Do zápasu jsme vstoupili natěšení a chtěli jsme domácí tým porazit. Kluci bojovali, předvedli krásné akce a po hezkém boji zaslouženě vyhráli.
KD - Chrustenice  2:6  1x Havlík, 1x Rybníček
Kluci chtěli tento tým už konečně porazit, ale bohužel soupeř každou naší chybu trestal. I když výsledek je krutý Cábelíci zápas odmakali a herně nezklamali.
KD - Mořina  6:2  2x Pelin, 1x Havlík, 1x Hejna, 1x Mareš, 1x Dvořák
Do tohoto utkání Cábelíci vstoupili hodně vlažně a soupeř zaslouženě vedl 1:0. Trenéři museli kluky více motivovat ke hře a postupně jsme zápas dovedli do vítězného konce.
KD - Cembrit  6:2  1x Havlík, 1x Pelin, 2x Ludrovský, 2x Mareš
Začátek zápasu byl z obou stran velmi opatrný a čekalo se kdo vstřelí první branku. To se povedlo Cábelíkům, kteří začali v zápase dominovat a svým rodičům ukázali krásné vstřelené branky a spoustu fotbalových akcí. To vše v brankovišti jistil, velmi dobře chytající, Vilda.
Na tomto turnaji se klulkům podařilo vyhrát druhé místo. Tím co dneska  předvedli si medaile zasloužili a od trenérů dostali velikou pochvalu.
Děkujeme všem rodičům za podporu a fandění.

Turnaj Polaban Nymburk

8.10.2022
Na dnešní turnaj jsme si museli přivstat a výjezd byl k pořádajícímu týmu SK Polaban Nymburk, kde nás přivítalo příjemné fotbalové počasí a krásný areál.
Na turnaji nás čekalo 8 velmi těžkých zápasů, kde jsme chtěli poznat a poměřit naše síly s týmy, které neznáme.
Jsme rádi, že nám turnaj ukázal na čem ještě musíme hodně zapracovat a zároveň si kluci všechny zápasy užili. Hlavně zápasy se Spartou Praha byly velkým zážitkem a lekcí v naší produktivitě.
Organizace turnaje byla na vysoké úrovni a nám to dalo velkou zkušenost do dalších zápasů. V celkovém hodnocení jsme se umístili na sedmém místě. 
Děkujeme rodičům za velkou podporu a fandění a těšíme se na další podobný turnaj.

KD - Sparta Praha bílá  0:13
KD - TJ Pátek  6:0  3x Mareš, 1x Novák, 1x Dvořák, 1x Rybníček

KD - Přelouč  1:8  1x Mareš                                                                                                                                                      KD - Pečky  1:6  1x Rybníček                                                                                                                                                    KD - Sparta Praha červená  0:18                                                                                                                                          KD - Polaban Nymburk  2:1  1x Mareš, 1x Ludrovský                                                                                                        KD - Praga Vysočany  1:7  1x Mareš                                                                                                                                      KD - Spartak Kbely  0:6


4. Turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Cembrit

1.10. 2022
Na předposlední turnaj jsme zavítali na hřiště Cembritu. Počasí už bylo podzimní a od začátku do konce nám pršelo.
KD C - Mořina 3:0  2x Ludrovský, 1x Mareš
Do utkání jsme vstoupili ospale a naše hra byla dost chaotická. Nedokázali jsme si přihrát a někteří hráči působili jako by hráli fotbal poprvé. Soupeř nás místy přehrával a na štěstí nám nevstřelil branku, příležitostí měl dostatek.
KD C - Chrustenice 0:6  
Do druhého utkání jsme šli s cílem soupeře potrápit a hlavně začít hrát náš fotbal, ale bohužel náš brankář neměl svůj den a to se projevilo na konečném výsledku. Opět nám chyběly přesné přihrávky a střely na branku.
KD C - Karlštejn 0:3

V předposledním zápase turnaje se kluci začali pomalu probouzet a hra se začala zvedat, ale chybělo nám vystřelit na branku. Kluci byli velmi zklamaní, ale trenéři je nabádali k ještě lepšímu výkonu do posledního zápasu.                                                                                                                                                                                          KD C - Cembrit B 2:2  1x Kropáč, 1x Mareš                                                                                                                             Do posledního zápasu jsme vstoupili bojovně, zpřesnili jsme přihrávky a utkání bylo z obou stran velmi atraktivní. Úvodní branku vstřelil Cembrit. Cábelíci ještě přidali na bojovnosti a byli odměněni vyrovnávací brankou. Vzápětí Cábelíci šli do vedení a vypadalo to na druhou výhru v turnaji, ale v závěru utkání, po naší chybě, Cembrit zaslouženě vyrovnal.

Tento turnaj se nám herně moc nepovedl, ale i tak kluci zaslouží pochvalu. Opět děkujeme rodičům za skvělou podporu a fandění. Sportu zdar a fotbalu zvláště.3. Turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Mořina

24.9. 2022
Třetí  kolo turnaje jsme zavítali na hřiště Mořiny, počasí se vydařilo a sluníčko celý turnaj příjemně hřálo.
KD C - Mořina 12:0 3x Rybníček, 3x Mareš, 3x Lipták, 1x Havlík, 1x Kropáč, 1x Dvořák                                           První zápas jsme zahájili s domácím týmem Mořiny a od začátku utkání jsme soupeři nepůjčovali balon. Ve hře se nám dařili vše do čeho jsme kopli a skóre skluci navyšovali do poslední minuty.                                           KD C - Cembrit B 2:3 2x Mareš                                                                                                                                                 Do druhého utkání jsme vstoupili laxně a soupeř rychle vedl 2:0. Po té Cábelíci začali bojovat, lépe si přihrávat, hrát jednoduše a skóre se nám podařilo srovnat. Soupeř však vstřelil vítěznou branku, i když poslední vyloženou gólovou střelu na bránu měli Cábelíci, ale bohužel brankář naší naději na srovnání skóre vychytal.                                                                                                                                                                                       KD C - Chrustenice 3:4 1x Mareš, 1x Ludrovský, 1x Havlík                                                                                                 Do předposleního zápasu jsme vstoupili lépe a od začátku jsme soupeře přehrávali a spalovali šance. Skóre jsme vždy vyrovnali, ale soupeř byl o jeden gól šťasnejší. Za zmínku stojí krásně vstřelený gól Honzíka Havlíka na 3:3 a oslava gólu alá Ronaldo.                                                                                                                            KD C - Karlštejn 2:0 2x Mareš                                                                                                                                                  Do posledního zápasu turnaje šli Cábelíci s výzvou a motivací od trenéra, která byla , že pokud vyhrají všem koupí párek v rohlíku. Kluci tuhle výzvu chytli doslova za pačesy, na soupeře vlétli, celé utkání ovládli jak herně tak gólově a soupeře před svou branku téměř nepustili. Jen byla škoda, že Cábelíci svůj gólový účet nenavýšili a gólové šance jen spalovali. Po takovém výkonu si kluci slíbenou odměnu zasloužili.

Tento turnaj se nám herně vydařil, kluci všechny soupeře herně potrápili a ukázali jak se každý týden zlepšují, dnes vybojovali krásné 3. místo a zaslouží si velikou pochvalu. Opět děkujeme skvělým rodičům za velkou podporu a fandění.

2. Turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Králův Dvůr

17.9. 2022
Druhé kolo turnaje jsme odehráli na domácí půdě na začátku turnaje počasí moc nepřálo a silně pršelo.
KD "C" - Mořina    6:2  3x Mareš, 1x Kropáč, 1x Ludrovský, 1x Novák
Do prvního zápasu jsme vstoupili za velkého deště a na hře to bylo znát, hodně nepřesností a balon kluky vůbec neposlouchal hlavně brankáře, ale po první vstřelené brance déšť pomalu ustával  a hra se celkově zlepšila a zaslouženě jsme urvali první výhru.
KD"C" - Cembrit "B"    4:1 1x Kiziur, 1x Rybníček, 1x Mareš, 1x Ludrovský
Do druhého zápasu jsme na soupeře vlétli a rychle vedli 1:0 ale, soupeř byl stále nebezpečný a zaslouženě vyrovnal. Kluky jsme nabádali ať se soupeře nebojí i když jsou o hlavu vetší a v závěru utkání jsme rozhodli o naší výhře.
KD"C" - Karlštejn  3:7   1x Kropáč, 1x Rybníček, 1x Havlík
V předposledním zápase jsme začátek utkání prospali v obraně a brankář nám taky nepomohl, soupeř nám dal rychlé 4 goly, kluci v polovině utkaní začali bojovat a byli i lepší, ale soupeř si výhru pohlídal a zaslouženě vyhrál.
KD"C" - Chrustenice  0:7
Poslední zápas se nám vůbec nepovedl, sice byla sposuta šancí na čestnou branku, ale v tomto zápase se kluci už viděli doma a byl to náš nejhorší výkon toho to turnaje a soupeř vyhrál zaslouženě náš domací turnaj.
Poděkování patří, jak všem hráčům, tak i rodičům za veliké povzbuzování a podporu.
Fotbalu Zdar

1.Turnaj ml. přípravky OFS Beroun - Chrustenice

10.9.2022

Do prvního zápasu proti Cembritu jsme nevstoupili dobře a velmi brzy inkasovali. Soupeř byl silný a vstřelil nám mnoho branek. V bráně nás držel Vilda a vychytal spoustu brankových příležitostí soupeře a oprávněně byl po utkání z výsledku 11:0 smutný jako celý tým.

Druhý zápas jsme nastoupili proti týmu Karlštejn. Teto zápas byl pro nás výsledkově milosrdnější. Kluci bojovali a velmi se snažili, ale branku bohužel nevstřelili.Proto utkání skončilo zaslouženě 6:0.

Třetí zápas jsme odehráli prosti domácím Chrustenicím. Do zápasu jsme šli s velkou chutí konečně vyhrát, ale byl to soupeř,který první vstřelil branku. Zaslouženě jsme srovnali a remízu drželi půl zápasu, po té domácí tým trestal naše chyby, které my jsme nedokázali využít a domácí tým vyhrál 7:1.

Do posledního zápasu jsme nastoupili proti týmu Mořiny s cílem vyhrát. Od začátku utkání jsme byli jasně lepší a konečně si zastříleli. Zápas skončil pro nás vítězně 10:0. Kluci, trenéři i rodiče se právěm radovali z výhry.

Sestava: Dvořák, Novák, Ludrovský, Bílý, Kiziur, Lipták, Havlík, Kropáč.                 


1. Přípravný zápas v nové sezóně 2022/2023 Cembrit 2016

4.9.2022                                                                                                                                                                                         První přípravný zápas jsme odehráli na hřišti Cembritu s ročníkem 2016. Hrálo se 4+1 a 4x 15 minut. Každou patnáctiminutovku se kluci vystřídali v bráně a zároveň v rozestavení. Chtěli jsme vidět kluky v různých sestavách a jak si hlavně povedeme v bráně. Každá patnáctiminutovka byla jiná a zajímavá. Ze začátku byl problém kluky dostat do zápasu, byla na nich znát veliká nervozita, hodně kazili přihrávky a někteří se vůbec nesoustředili na fotbal. Postupem odehraných minut se kluci ve všem zlepšili, ale soupeř nám nedal nic zadarmo a odehrál s námi celkem vyrovnané utkání. Máme na čem pracovat a děkujeme za velkou podporu rodičů.                                  Sestava: Dvořák, Mareš, Rybníček, Lipták, Kropáč, Havlík, Novák, Pelin, Hejna                                                             1. patnáctiminutovka 4:1 4x Mareš                                                                                                                                         2. patnáctiminutovka 5:1 2x Mareš, 2x Dvořák, 1x Rybníček                                                                                           3. patnáctiminutovka 2:4 2x Mareš                                                                                                                                         4. patnáctiminutovka 5:1 3x Mareš, 1x Rybníček, 1x Pelin 

6. Turnaj minipřípravky OFS Beroun - Svatá

4.6.2022
Na poslední turnaj této sezóny jsme zavítali na hřiště Svaté. Všichni hráči se museli vyrovnat s velmi dusným počasím. Nám na poslední chvíli z nominace "A" i "B" týmu vypadl jeden hráč.

KD "A" - KD"B"  2:1  1x Lipták, 1x Dvořák

                                 1x Novák                                                                                                                                                      Turnaj jsme zahájili tradičně áčko proti béčku. "B" tým byl od začátku aktivnější, nasadili velikou bojovnost a chtěli "A" tým konečně porazit. Po několika neproměněných šancí na obou stranách šel zaslouženě "B" tým do vedení krásně vstřeleným gólem Radečka. "A" tým to nezabalil, postuně navyšoval zlepšení a zaslouženě vyrovnal. Když už se zdálo, že zápas spěje k remíze vstřelil krásný vítězný gól Vilda.

KD "A" - Svatá "A"  4:1 3x Rybníček, 1x Dvořák                                                                                                                        Do druhého zápasu jsme od začátku vstoupili aktivně, kluci hezky kombinovali, ale zhodili jsme i spoustu šancí. Rychle jsme se dostali do vedení 4:0 a výhru už jsme si vzít nenechali.

KD "A" - Cembrit "B"  4:4  2x Rybníček, 1x Dvořák, 1x Lipták                                                                                                  Opět do třetího utkání jsme vlétli a rychle vedli 4:0, ale soupeř zaslouženě, po našich chybách, dovedl utkání k remíze.

KD "A" - ČLU Bernou "A"  3:2  2x Lipták, 1x Rybníček                                                                                                                S naším tradičním přemožitelem, kterého jsme chtěli konečně porazit, jsme od začátku utkání velmi dobře kombinovali a ještě lépe bránili. Kluci šli zaslouženě do třígólového trháku, ale soupeř bojoval a snížil na jednobrankový rozdíl. Cábelíci si výhru podrželi a zaslouženě vyhráli.

KD "A" - Svatá "A"  14:1  8x Lipták, 4x Rybníček, 2x Ludrovský                                                                                              Do posledního zápasu turnaje v této sezóně jsme vlétli s elánem a soupeře rozdrtili. V utkání jsme předvedli velmi pěkné akce zakončené gólem. Při velké střelecké chuti se ukázal  Filip. Tím jsme zakončili velmi úspěšnou sezónu a kluci zaslouží velikou pochvalu jak náš klub reprezentovali a především co na hřišti ukázali.

KD "B" - ČLU Beroun "A"  0:2                                                                                                                                                        Do druhého utkání jsme šli s cílem soupeře potrápit.  I když byl soupeř favoritem, hráli jsme s ním vvyrovnanou partii, ale bohužel jsme nevstřelili žádný gól a tím soupeř vyhrál.

KD "B" - Svatá "B"  9:3  5 Novák, 2x Bílý, 2x Kropáč                                                                                                                Ve třetím zápase jsme měli jasný cíl - zvítězit. Kluci ukázali velkmi hezké akce zakončené vyšperkovanými góly. Cíl jsme splnili.

KD "B" - Cembrit "B"  0:5                                                                                                                                                              Do přepodsledního zápasu jsme šli hodně unaveni a na našem výkonu se to podepsalo. Klukům se nedařila rozehrávka, přihrávka natož zakončení.

KD "B" - Svatá "A"  3:3  1x Pelin, 1x Novák, 1x Kropáč                                                                                                            Do  posledního zápasu  tohot turnaje a této sezóny jsem šli urvat vízězství. Kluci do toho od začátku dali všechno a dlouho vedli 3:2 . Soupeř ke konci zápasu zaslouženě vyrovnal. Chtěl bych všechny kluky z "B" týmu hodně pochválit, že i v těžkých zápasech odehráli vyrovnanou partii, i když tomu výsledek nenasvědčoval.

Závěrem děkuji všem rodičům za velkou podporu a těším se na zápasy v nové sezóně, kdy už budeme hrát systémem 4+1.


5. Turnaj minipřípravky OFS Beroun - Cembrit

28.5. 2022

Do přeposledního turnaje jsme zavítali, za příjemného počasí, na krásně připraené hřiště týmu Cembrit. Po dlouhé době náš "A" i "B" tým se ukázal v plné síle.

KD "A" - KD "B"  5:1  3x Mareš, 1x Ludrovský, 1x Dvořák,

                                   1x Hejna                                                                                                                                                       Jako tradičně jsme odstartovali turnaj "áčko" proti "béčku". Zápas byl opět vyrovnaný a "B" tým šel zaslouženě do vedení. V druhé polovině utkání ukázal "A" tým svoji sílu a vedení strhl na svoji stranu.

KD "A" - Svatá "A"  6:1  3x Mareš, 2x Lipták, 1x Ludrovský                                                                                                      Do druhého utkání jsme vstoupili velikým tlakem. Kluci krásně kombinovali, bojovali a vstřelili pěkné branky. Opět zaslouženě vyhráli.

KD "A" - Cembrit "B"  7:5  4x Mareš, 2x Rybníček, 1x Ludrovský                                                                                            Třetí duel nás čekal s domácím týmem, který na nás vlétl a rychle vedl 3:0. Kluci začali bojovat, kombinovat a zápas postupně otáčet až se po krásném boji dočkali výhry.

KD "A" - ČLU "A"  4:8  3x Ludrovský, 1x Mareš                                                                                                                          Do předposledního zápasu jsme šli s cílem soupeře potrápit a konečně porazit. Bohužel v úvodu po naší chybě šel soupeř do vedení. Po celé utkání jsme soupeře gólově dotahovali, ale soupeř naše chyby trestal a zaslouženě vyhrál.

KD "A" - Svatá "B" 15:1 5x Lipták, 5x Ludrovský, 4x Mareš, 1x Rybníček                                                                              Poslední duel turnaje jsme chtěli zvítězit a od začátku utkání jsme soupeře k ničemu nepustili. Kluci si hodně zastříleli a soupeři nechali dát jeden čistý gól.

"A" tým odehrál všecchny zápasy s velkým nasazením, bojovností a ukázal spoustu hezkých akcí.

KD "B" - ČLU "A"  2:14  1x Kropáč, 1x Hejna                                                                                                                              Druhý  zápas se klukům nedařilo, úplně chyběla bojovnost, nedokázali jsme si správně přihrávat a soupeř nás svojí kvalitou doslova rozdrtil.

KD "B" - Svatá "B" 3:4  1x Pelin, 1x Dlouhý, 1x Kiziur                                                                                                              Do třetího duelu jsme šli s jasným cílem vyhrát. Kluci ukázali bojovnost, ale zradilo nás proměňování šancí a proto soupeř zaslouženě vyhrál.

KD "B - Cembrit "B"  3:7  2x Kropáč, 1x Bílý                                                                                                                              Přeposlení duel nás čekal domácí tým. S klukama jsme si dali poradu a motivace byla jasná. Začít hodně bojovat a všichni dát alespoň 2 góly. I přes velkou snahu nás soupeř za vlastntí chyby protrestal a vyhrál.

KD "B" - Svatá "A"  2:10  2x Kropáč                                                                                                                                            Poslední zápas turnaje shrnul to, že se "B" týmu tento turnaj nevydařil. Chyběla nám bojovnost, přesnost v kombinacích a zakončení.

"B" tým v předešlých turnajích zdobila veliká bojovnost a tohle jim v tomto turnaji bohužel chybělo. Veliká snaha jim na soupeře nestačila. I tak zaslouží pochvalu. Na poslední turnaj se lépe připravíme a ukážemesílu Cábelíků.

Závěrem děkujeme pořadateli za hezký turnaj, velikou podporu rodičů a hlavně naší mamince pí Rybníčkové za krásné fotky z turnaje a sestřihání videí se spoustou krásných akcí a gólů.

4. turnaj minipřípravky OFS Beroun - Králův Dvůr

21.5.2022
Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli náš poslední domácí turnaj.

KD "A" - KD "B" 1:0
Turnaj jsme opět odstartovali zápasem našich dvou mužstev. Oba týmy po celý zápas bojovali, hezky kombinovali a stříleli. Na šance to bylo vyrovnané. Bohužel "B" tým si dal vlastní gól a v utkání se už skóre nezměnilo. "B" tým zaslouží opět velkou pochvalu.
1x Rybníček

KD "A " - Cembrit "B" 3:0

Do druhého utkání jsme šli s cílem opět vyhrát. Od začátku kluci bojovali, krásně kombinovali a osměnou byly hezké tři góly.  Tím byl cíl splněn.                                                                                                                                              1x Lipták, 2x Mareš

KD "A" - ČLU "A" 3:3                                                                                                                                                                       Třetí utkání nás čekal velice silný supeř, který jsme letos ještě neporazili. Proto náš cíl byl jasný. Zápas byl plný soubojů a hezkých akcí z obou stran. Rychle jsme, po našich chybách, prohrávali 0:2, ale konečný výsledek jsme alespoň dotáhli k remíze.                                                                                                                                                            3x Mareš

KD "A" - Svatá "A" 3:3                                                                                                                                                                    Do předposledního utkání jsme vstoupili dvěma rychlými góly, ale soupeř hodně bojoval, což nám v tomto zápase chybělo a zápas tak skončil spravedlivou remízou.                                                                                                            2x Rybníček, 1x Mareš

KD "A" - Svatá "B" 11:1                                                                                                                                                                  Do posledního utkání jsme doslova vlétli a ani tento zápas jsme neprohráli. Kluci předvedli krásné fotbalové akce, které končili hezkými góly. Výsledek byl jednoznačný.                                                                                                 6x Mareš, 3x Rybníček, 2x Dvořák

KD "B" - Svatá "B" 6:1                                                                                                                                                                    Kluci si z prvního zápasu přenesli velikou bojovnost a na soupeře vlétli. Kombinovali, přesně trefovali branku a zaslouženě utkání vyhráli.                                                                                                                                                           3x Pelin, 2x Kiziur, 1x Kropáč

KD "B" - Svatá "A" 5:6                                                                                                                                                                    Třetí zápas byl od začátku velice atraktivní, se spoustou šancí na obou stranách, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, ale šťastnější byl soupeř, který dal o jeden gól víc.                                                                                  2x Novák, 1x Pelin, 1x Bílý, 1x Kropáč

KD "B" - Cembrit "B" 2:2                                                                                                                                                                V hezkém zápase jsme opět velice brzo vedli 2:0. Soupeř ale po našich chybách dovedl skóre k remíze.                    1x Kiziur, 1x Kropáč

KD "B" - ČLU "A" 0:7                                                                                                                                                                      Poslední zápas byl plně v režii soupeře, který po pěkných akcích zaslouženě vyhrál.


                     

                   
3. turnaj minipřípravky OFS Beroun - Svatá

14.5. 2022
Na třetí kolo turnaje jsme zavítali za letního počasí na fotbalové hřiště týmu Svatá.
Z nominace se omluvilo 5 hráčů, ale kluci je skvěle nahradili a trenéry potěšili.
KD "A" - KD "B" 2:2

"B" tým šel do zápasu s cílem konečně porazit "A" tým. Do utkání oba týmy vlétly. Vedení se ujal "A" tým, ale "B" tým stále bojoval a zaslouženě vyrovnal.  Oba týmy chtěly vyhrál, ale po krásné akci šel opět "A" tým do vedení. V závěru, po velkých šancích "B" týmu, dospěl zápas k remíze.                                                                                                1x Rybníček, 1x Lipták - 1x Kiziur, 1x Kropáč

KD "A" - ČLU "A"  1:6                                                                                                                                                                      Do utkání jsme vstupovali s cílem konečně soupeře porazit, ale naše předvedená hra k tomu měla daleko. Soupeř zaslouženě vyhrál.                                                                                                                                                           1x Rybníček

KD "A" - Svatá "A"  5:2                                                                                                                                                                    Do dalšího zápasu jsme šli s domácím týmem a cílem vyhrát. Opět jsme nezachytili začátek zápasu a soupeř šel do rychlého vedení. Kluci však začali bojovat, lépe kombinovat i střílet a zaslouženě vyhráli.                                        3x Rybníček, 1x Dvořák, 1x Pelin

KD "A" - Cembrit "B"  4:2                                                                                                                                                               V posledním utkání jsme chtěli opět zvítězit, ale soupeř nás rychle zaskočil a vedl 2:0. Kluci se však semkli, začali více bojovat a hlavně zpestřili střely na bránu. Zápas dovedli do vítězného konce.                                              3x Rybníček, 1x Lipták

KD "B" - Cembrit "B"  2:2                                                                                                                                                              Na soupeře jsme doslova vlétli a zaslouženě vedli 2:0. Cembrit v závěru utkání zápas dotáhl k remíze.                      1x Novák, 1x Kiziur

KD "B" - ČLU "A"  3:5                                                                                                                                                                   Od začátku utkání jsme spíš viděli boj o každý míč a naše dravost dělala soupeři problémy. Po vellikém boji si Lev pohlídal vítězství.                                                                                                                                                                      1x Kropáč, 1x Kiziur, 1x Dlouhý

KD "B" - Svatá "A"  6:2                                                                                                                                                                  Do posledního zápasu jsme šli proti domácímu týmu. Cílem bylo konečně vyhrát. Po rychle vstřelené brance našeho týmu jsme krásně kombinovali, přesně stříleli a náš cíl jsme si splnili.                                                                  3x Kropáč, 3x Rybníček

Závěrem chceme všechny kluky pochválit, velice nás potěšili a děkujeme rodičům za skvělou atmosféru.

Těšíme se na příší týden na domácí turnaj.


2. turnaj minipřípravky OFS Beroun - Králův Dvůr

7.5.2022
Druhé kolo z putovních turnajů jsme přivítali na našem domácím, perfektně připraveném, hřišti za krásného jarního počasí.
První  zápas sehrál náš "A" tým s našim "B" týmem. Obě mužstva do zápasu vlétli s velkou chutí a nasazením. Do poloviny utkání byl náš zápas vyrovnaný. Poté náš "A" tým využíval šancí ke vstřelní gólu, kdežto "B" tým spoutu šancí promarnil. Přestože výsledek skončil jednoznačně pro "A" tým, "B" tým si zaslouží velikou pochvalu.
Ke druhému zápasu náš "A" tým nastoupil proti týmu Cembrit "B". V utkání jsme rychle prohrávali 3:0, kde naše chyby trestal soupeř. Pak kluci zpřesnili přihrávky a zrychlili hru, nakonec po velkém boji zápas otočili a zvítězili.
Třetí zápas nás čekal velmi silný soupeř Lev Beroun, kterému jsme chtěli oplatit těsnou porážku 1:0 z minulého zápasu, ale bohužel v tomto utkání se nám vůbec nevedlo, soupeř výborně kombinoval a přesně střílel. Jednoznačně a zaslouženě vyhrál 10:3. Pro nás to byla po dlouhé době vysoká porážka, ze které se ponaučíme.
Čtvrtý zápas šel "A" tým na tm Svatá "A". Přes rozmzrzelost z předešlé porážky nám v zápase chvíli chybělo to co nás zdobí v těchto zápasech tj. bojovnost, kombinace, přesnost střel, ale v druhé polovině utkání kluci opět začali střílet góly a vrátili se na vítěznou vlnu. 
Náš  poslední zápas "A" tým odehrál s týmem Svatá "B". Kluci v zápase ukázali v čem jsme silní - bojovnost, rychlost, přesné přihrávky a skvělé góly.

"B" tým do druhého zápasu nastoupil proti týmu Svatá "B".  Pro kluky byl tohle nejlepší zápas dnešního dopoledne a všichni hráči si dali gól a jednoznačně vyhráli.
Třetí zápas nás čekal soupeř Svatá "A", kdy soupeř byl v koncovce přesnější a tím zasloužeě zápas vyhrál. Kluci bojovali, stříleli, ale bohužel nepřesně.
Ve čtvrtém zápase jsme se setkali s týmem Cembrit "B". Po skvělém začátku a rychlém vedení 2:0 přidal soupeř v rychlosti a nasazení, kdy po chvíli zápas otočil v jasnou výhru, kluky to stálo hodně sil.
Poslední zápas "B" týmu byl nejlepší tým turnaje Lev Beroun. Kluci srdnatě bojovali, snažili se kombinovat, ale přesnost přihrávek a rychlost soupeře nás do hry moc nepustili, i tak si naši kluci vstřelili jeden čestný gól.

Mareš, Dvořák, Rybníček, Lipták, Kropáč, Hejna, Pelin, Bílý, Sedmík

KD "A" - KD "B" 11:2 4x Mareš, 4x Rybníček, 2x Dvořák, 1x Lipták - 1x Kropáč, 1x Bílý

KD "A" - Cembrit "B" 7:4 4x Mareš, 2x Lipták, 1x Dvořák                                                                                                      KD "A" - Lev "A" 3:10 3x Mareš                                                                                                                                                  KD "A" - Svatá "A" 8:4 4x Mareš, 3x Lipták, 1x Rybníček                                                                                                        KD "A" - Svatá "B" 12:1 7x Mareš, 4x Rybníček, 1x Lipták

KD "B" - Svatá "B" 8:1 2x Kropáč, 2x Hejna, 2x Pelin, 1x Bílý, 1x Sedmík                                                                            KD "B" - Svatá "A" 4:6 2x Kropáč, 1x Pelin, 1x Hejna                                                                                                              KD "B" - Cembrit "B" 2:11 1x Pelin, 1x Hejna                                                                                                                            KD "B" - Lev "A" 1:10 1x Sedmík


1. turnaj minipřípravky OFS Beroun - ČL-U Beroun

23.4.2022
Dnešním dnem jsme odstartovali první turnaj ze šesti putovních turnajů. Za krásného fotbalového počasí a nádherně připraveného hřiště nás přivítal ČL-U Beroun, kam jsme přijeli s týmem "A" i "B". Kromě jedné absence jsme se sešli v plné síle. Před začátkem turnaje se omluvil soupeř Svatá B a nahradil ho tým ČL-U Beroun B. 
"A" tým první zápas odehrál s týmem LEV "B", kde jsme se skvěle zahřáli a všichni hráči si vstřelili gól. Druhý zápas "A" týmu nás čekal soupeř Svatá A. Soupeř byl oslaben a opět jsme zápas zvládli s vysokým skórem a hezkých šancí. Do třetího zápasu čekal "A" tým domácí tým Lev "A". Věděli jsme, že nás čeká nejtěžší soupeř turnaje. Zápas měl vysoké tempo s hodně šancí na obou stranách a k vidění bylo spoustu individuálních akcí. Skóre bylo dlouho O:O, ale nakonec jsme dostali gól a soupeř zaslouženě vyhrál O:1. Čtvrtý zápas nás čekal tým Cembrit "B", kde se trošku projevila únava, vždy jsme v zápase vedli a soupeř pokaždý dorovnal. V tomto zápase nás mrzelo špatné bránění díky kterému nás pak soupeř trestal. Zápas skončil spravedlivou remzíou. Do posledního zápasu jsme nastoupili proti našemu "B" týmu. Po velké únavě všech hráčů zápas neměl už takové tempo a "A" tým si pohlídal jasné vítězství.
"B" tým do svého prvního zápasu nastoupil s týmem Svatá "A" a byl to pěkně divoký zápas. Soupeř rychle vedl 4:0, ale náš tým za veliké podpory rodičů zápas otočili a zvítězili 8:6. V druhém zápasu "B" tým čekal Cembrit "B". Soupeř nás jasně přehrál a pohlídal si vysoké vítězství. Třetí zápas "B" týmu se odehrál s týmem Lev "B". V zápase jsme se dostali do vedení a opět za velké podpory rodičů bylo viděnou spoustu šancí na obou stranách. Nakonec soupeř měl více štěstí a výhru si vzal na svoji stranu.Čtvrtý zápas nás čekal nejtěžší tým Lev "A". Kluci v zápase bojovali, makali a dlouho drželi naději na zajímavý výsledek, ale nakonec soupeř přidal a zvítězil.
Závěrem bych chtěl za trenérský tým všechny kluky pochválit za super odehrané zápasy a veliké díky patří rodičům za velkou podporu. Hej hej hej Cábelíci jsou nej.
Mareš, Dvořák, Ludrovský, Lipták, Kropáč, Dlouhý, Hejna, Pelin, Bílý
KD "A" - Lev "B" 11:1 Mareš 6x, Lipták 2x, Ludrovský 2x, Dvořák 1

KD"A" - Svatá "A" 13:1 Mareš 10x, Dvořák 2x, Ludrovský 1x, Lipták 1x                                                                              KD "A" - Lev "A" 0:1                                                                                                                                                                      KD "A" - Cembrit "B" 5:5 Mareš 2x, Ludrovský 2x, Dvořák 1x                                                                                                KD "A" - KD "B" 5:1 Ludrovský 3x, Mareš 1x, Dvořák 1x

KD "B" - Svatá "A" 8:6 Kropáč 5x, Dlouhý 1x, Hejna 1x, Pelin 1x                                                                                          KD "B" - Cembrit "B" 1:8 Kropáč 1x                                                                                                                                            KD "B" - Lev"B" 4:6 Pelin 2x, Kropáč 1x, Hejna 1x                                                                                                               KD "B" - Lev "A" 1:5 Dlouhý 1x                                                                                                                                                    KD "B" - KD "A" 1:5 Bílý 1x
Turnaj Všeradice 1 Zámecký Dvůr

9.4. 2022                                                                                                                                                                                        Po týdnu jsme opět zavítali na Zámecký dvůr ve Všeradicích, kam jsme přivezli A a B tým. Pro nepříznivé počasí byl turnaj přesunut z fotbalového hřiště na umělou trávu do Zámeckého Dvora. Z důvodu veliké absence jsme dali šanci klukům, kteří na turnaji už dlouho nebyli a přes velkou snahu a odhodlání je musíme pochválit. Oba týmy odehráli všechny zápasy s velkým nasazením, bojovností a zároveň nám to ukázalo naše slabiny, na kterých musím ještě v trénincích zapracovat. Poděkování patří rodičům za velikou podporu a výdrž v tomto počasí.
Mareš, Rybníček, Dvořák, Ludrovský, Bílý, Kiziur, Dlouhý, Sedmík, Hejna
KD A - KD B 8:2 4x Rybníček, 2x Ludrovský, 1x Mareš, 1x Dvořák - za KD B 2x Bílý

KD A - Lev 3:3 2x Ludrovský, 1x Dvořák                                                                                                                                    KD A - Všeradice B 8:4 4x Rybníček, 2x Mareš, 2x Dvořák                                                                                                      KD A - KD 16 11:0 5x Ludrovský, 2x Mareš, 2x Dvořák, 2x Rybníček                                                                                    KD A - Všeradice A 4:3 2x Mareš, 2x Rybníček

KD B - Všeradice B 4:1 3x Ludrovský, 1x Hejna                                                                                                                      KD B - Lev 1:9 1x Ludrovský                                                                                                                                                        KD B - KD 16 4:3 2x Dlouhý, 1x Ludrovský, 1x Sedmík                                                                                                          

Turnaj Všeradice 1 Zámecký Dvůr  

2.4. 2022                                                                                                                                                                                        Na první dubnový turnaj nás přivítali ve Všeradicích v Zámeckém dvoře za studeného počasí, kde nás čekalo za celé odpoledne celkem 7 zápasů. Zápasy se hrály 3+0, hra 10 minut. První zápas nás čekal domácí celek Všeradice a od začátku zápasu jsme rychle vedli a v hezkém zápase nakonec vyhráli 6:2. Další zápas jsme odehráli s Baníkem Sokolov A, kde jsme opět ukázali velikou  sílu a dravost a soupeře porazili 8:5. Následoval další zápas s týmem Benešov B a soupeř postavil hráče ročníku 2013/2014. Po velikém boji jsme nakonec prohráli 4:7. Kluci se nemají za co stydět, přestože soupeř byl vyšší a vyspělejší, Cábelíci byli herně lepší. Čtvrtý zápas po krátké pauze, kde jsem se občerstvili a řekli si, že zbývající zápasy už všechny vyhrajeme, jsme vlétli na tým Švermov a opět jsme bojvali, kombinovali, stříleli a vyhráli 10:2. Pátý zápas nás čekal Baník Sokolov B, kterého jsem se nebáli, hráli jsme stejně dobře kombinačně, bojovně a měli jsem spoustu střel. Soupeře jsme porazili 9:4. Šestý zápas s nejvyšším vstřelým počtem branek v celém turnaji byl tým FA Praha. Do zápasu jsme se i přes menší únavu vrhli jako uragán a stříleli jsme jeden gól za druhým, při velké dominanci Cábelíků zápas skončil rekordní výhrou 24:1. Do posledního zápasu jsem nastoupili proti týmu Benešov A a chtěli jsme jim vrátit porážku od jejich B týmu. Kluci dali do zápasu úplně vše, opět veliké nasazení, bojovnost, kombinaci zakončenou krásnými góly. Naše přání se naplnilo a zápas skončil naší výhrou 12:7. Děkujeme organizátorům za krásný odpolední turnaj, veliká pochvala patří klukům za reprezentaci týmu Cábelíků. Děkujeme všem rodičům za velikou podporu. Na závěr nás čekala společná večeře, kde si to kluci, trenéři i rodiče moc užili. 

Mareš, Rybníček, Ludrovský, Dvořák, Pelin

KD - Všeradice 6:2 4x Rybníček, 1x Mareš, 1x Ludrovský                                                                                                      KD - Sokolov A 8:5 4x Mareš, 2x Rybníček, 1x Ludrovský, 1x Dvořák                                                                                  KD - Benešov B 4:7 3x Dvořák, 1x Mareš                                                                                                                                  KD - Švermov 10:2 6x Mareš, 2x Rybníček, 1x Dvořák, 1x Ludrovský                                                                                  KD - Sokolov B 9:4 5x Mareš, 1x Dvořák, 1x Ludrovský, 1x, Rybníček, 1x Pelin                                                                  KD - FA Praha 24:1 7x Rybníček, 5x Dvořák, 5x Ludrovský, 4x Mareš, 3x Pelin                                                                  KD - Benešov A 12:7 5x Mareš, 4x Ludrovský, 3x Rybníček

             

Turnaj Tmaň

19.3. 2022                                                                                                                                                                                     Na další hezký a bohatý turnaj na soupeře jsem zavítali na Tmaň kam jsme vzali dva týmy. Turnaj se odehrával v dopledních hodinách, kdy rodičům byla celke zima, ale Cábelíci je od prvního zápasu dostali do varu. "A" i "B" tým byl rozdělen do dvou pětičlených skupin. "A" tým předvedl spolehlivý a na góly bohatý výkon, i když nebyl v plné síle. "B" tým se každým turnajem zlepšuje a zaslouží stejně velkou pochvalu za výkon a vstřelené branky. Tento turnaj nám ukázal, že  i když se stále nedokážeme sejít v plné síle, i přes to dokážeme udělat týmový úspěch. Veliké poděkování patří organizátorům turnaje, našim hráčům a samozřejmě rodičům.
Mareš, Ludrovský, Rybníček, Pelin, Sedmík, Kropáč, Novák, Hejna, Havlík, Jandík.
KD "A" - Všeradice "A" 3:3 1x Mareš, 1x Rybníček, 1x Ludrovský
KD "A" - Tmaň "A" 7:3 5x Mareš, 2x Rybníček
KD "A" - Broumy 20:0 14x Mareš, 3x Rybníček, 3x Ludrovský
KD "A" - Komárov 6:2 5x Mareš, 1x Rybníček

KD "B" - Všeradice "B" 3:1 2x Kropáč, 1x Havlík
KD "B" - Tmaň "B" 1:4 1x Sedmík
KD "B" - Lev "B" 2:9 1x Kropáč, 1x Jandík
KD "B" - Hostomice 3:4 2x Jandík, 1x Havlík

Turnaj Králův Dvůr

12.3. 2022                                                                                                                                                                                    Za krásného slunečného počasí jsme opět odehráli domácí turnaj a zúčatnili se i 2 nové týmy (Zdice, Hořovice), s kterými jsem doposud ještě nehráli. Všechny zápasy byli velice atraktivní, hodně fotbalový a padlo spoustu hezkých gólů. Náš tým byl výborný ve hře, ale dnešní turnaj jsme dominovali v neproměňování šancí. Chtěl bych všechny kluky pochválit za to, že vše co se učí v tréninku přenášejí do zápasů. Veliké poděkování patří i rodičům za podporu a fandění.
Mareš, Ludrovský, Rybníček, Lipták, Bílý, Novák, Šindler, Hejna, Pelin, Kropáč, Habiger.
KD "A" - Lev "A" 2:5 2x Mareš
KD "A" - Cembrit "A" 3:5 2x Mareš, 1x Habiger
KD "A" - Zdice 5:10 2x Mareš, 1x Habiger, 1x Lipták, 1x Rybníček
KD "B" - Lev "B" 1:2 1x Rybníček
KD "B" - Cembrit "B" 3:2 1x Rybníček, 1x Mareš, 1x Pelin
KD "B" - Hořovice 3:7 1x Rybníček, 1x Novák, 1x Pelin


Turnaj Králův Dvůr

19.2. 2022                                                                                                                                                                                    Po dlouhé době jsme se dočkali turnaje na domácí půdě, zároveň se k nám připojil i ročník 2016 KD. Počasí bylo velice větrné, ale slunečné a fotbalu to nebránilo. Udělali jsme 2 týmy a opět dostali šanci kluci, kteří ještě nebyli. Všichni kluci se chtěli vytáhnout na domácí půdě, odehráli slušná utkání a dávali si pěkné přihrávky z nichž padaly pěkné goly. Turnaj se povedl a kluci ze všech týmů měli velikou podporu rodičů.                                     Dvořák, Mareš, Ludrovský, Rybníček, Lipták, Kropáč, Hejna, Šindler, Jandík, Uhliarik, Novák, Kánský                      KD ,,A" - Všeradice 3:1 2x Rybníček, 1x Dvořák                                                                                                                      KD ,,A" - Lev Beroun 6:4 3x Dvořák, 2x Mareš,1x Rybníček                                                                                                  KD ,,A" - KD ,,B" 3:0 1x Mareš, 1x Lipták, 1x Rybníček                                                                                                          KD ,,B" - Lev Beroun 1:1 1x Kánský                                                                                                                                          KD ,,B" - Všeradice 2:1 1x Šindler, 1x Jandík                                                                                                                          KD ,,B" - Cembrit 1:6 1x Jandík     

Turnaj v Hořovicích

13.2. 2022                                                                                                                                                                                       V neděli jsme odehráli první halový turnaj v tomto roce a čekali nás kvalitní soupeři.                                                     Na úvod turnaje nás čekal velmi těžký soupeř FK Baník Sokolov a zápas to byl kvalitní z obou stran, překvapivě jsme soupeře přehrávali a pokaždé vedli. Konečné skóre  bylo 5:5.

Druhé utkání jsme odehráli s týmem TJ Zaječov. Od začátku zápasu jsme soupeře pořádně  nepustili do hry a postupně si všichni kluci dali gól. Konečné skóre bylo 19:3.

Třetí utkání nás čekal soupeř FA Praha. Kluci opět od žačátku udávali tempo hry a hodně stříleli. Skóre bylo také vysoké 9:6.    

Čtvrté utkání jsme šli na nejlepší tým naší skupiny TJ Ruzyně. Šli jsme dvakrát do vedení, ale i přes to nás soupeř zaslouženě přehrál 8:4.

Do finálního utkání jsme nastoupili proti týmu 1.FK Příbram. Kluci od začátku zápasu určovali tempo hry a ani kvalitného soupeře se nezalekli a ačkoliv jsme to nečekali výhra byla jednoznačná a zasloužená 14:3.

Dnes zaslouží velikou pochvalu všichni hráči a samozřejmě rodiče za velkou podporu. 

Tento turnaj nám ukázal, že se dokážeme měřit s kvalitními soupeři.                                                                                 Mareš, Dvořák, Rybníček, Lipták, Ludrovský, Bílý

KD - Sokolov 5:5 1x Lipták, 4x Mareš                                                                                                                                        KD - Zaječov 19:3 6x Mareš, 6x Rybníček, 3x Dvořák, 2x Lipták, 1x Bílý, 1x Ludrovský                                                    KD - FA Praha 9:6 6x Mareš, 1x Lipták, 1x Rybníček, 1x Ludrovský                                                                                      KD - TJ Ruzyně 4:8 2x Mareš, 2x Lipták                                                                                                                                    KD - Příbram 14:3 4x Mareš, 3x Dvořák, 3x Lipták, 3x Rybníček, 1x Bílý
Turnaj na Máchovně

15.1.2022

Za příjemného lednového počasí, ideálního na fotbal, nás čekal první turnaj v novém roce na Máchovně. Vzali jsme 2 týmy A a B a hrálo se 4x15 min s týmem Lev Beroun. První 15 minutovka nám ukázala, že asi ještě spíme. Kluci si pořádně nepřihráli, nevystřelili, takže jsme se spíš jen zahřáli. Zbylé 15 minutovky už  jsme se zvedli, začali bojovat a hrát fotbal. Ukázalo nám to na čem musíme v tréninku více pracovat. Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat za účast a pochválit za snaživost, rodiče za podporu a fandění.                                            Rybníček, Dvořák, Lipták, Bílý, Kiziur, Jandík, Kračmar, Kropáč, Novák, Uhliarik, Šindler

Výsledky utkání: Cábelíci A 0:8 Lev A    Cábelíci B 1:3 Lev B                                                                                                                             Cábelíci A 2:5 Lev A    Cábelíci B 1:5 Lev B                                                                                                                             Cábelíci A 1:2 Lev A    Cábelíci B 1:6 Lev B                                                                                                                             Cábelíci A 1 :3 Lev A   Cábelíci B 1:6 Lev B                                                                                                Goly: Uhliarik 2x, Kropáč 2x, Rybníček 2x, Lipták 1x, Dvořák 1x


Rozloučení s podzimem

14.12.2021
Poslední trénink v tomto roce jsme si náramně užili a na závěr čekal kluky duel s tatínky. Zápas zajímavý a kluci zaslouženě vyhráli. A teď si zaslouženě užijí Vánoce a po novém roce se opět sejdeme . Děkujeme za náročný podzim.


Turnaj Všeradice

23.10.2021

K přátelskému miniturnaji jsme tentokrát zavítali do Všeradic, kde nás kromě domácího celku čekalo i měření sil s týmem z Hostomic.

S oběma soupeři jsme sehráli 2 zápasy po 2x 8 minutách. Hrálo se tradičně v počtu 3+0 se střídáním dvou trojic.

Více než výsledky zápasů nás tentokrát velmi potěšilo především to, že se vůbec poprvé podařilo, aby na turnaji skórovali všichni naši hráči a dokonce rovnou každý minimálně dvakrát. Svými výkony nás překvapila především naše kompletní druhá trojice, která tak dnes skvěle doplnila již tradičně gólově spolehlivou první trojku. 

Na dnešním úspěchu tak mají podíl všichni naši kluci.

I když jsme vyhráli všechna 4 utkání celkem bez větších problémů, musíme spravedlivě podotknout, že naši soupeři byli oslabeni a sestavu tak museli doplnit hráči i z jiných věkových kategorií.

Jsme tak rádi za náš výkon, ale s pokorou se musíme vrátit k poctivým tréninkům, aby naše hra byla v jarní sezóně ještě lepší, neboť na nás čekají mnohem těžší výzvy, než tomu bylo dnes.

 

Turnaj v Králově Dvoře 2


9.10.2021
Závěrečným turnajem jsme zakončili naše podzimní čtyřdílné souboje s týmy berounského Cembritu a Hýskova. Stejně jako minulý týden se hrálo na naší domácí půdě a tradičně jsme měli k dispozici dvě mužstva.

V prvním zahřívacím klání, kdy se proti sobě postavila naše dvě mužstva, zvítězilo cábelické A mužstvo. V souběžně hraném utkání si také první vítězství připsal tým Hýskova proti Cembritu.

Ve druhém utkání čekal cábelické áčko Hýskov a podle průběhu prvních střetnutí bylo zřejmé, že tento zápas rozhodne o celkovém vítězi dnešního dne.
Hýskovští zvolili na náš tým taktiku jednoho hráče v bráně a dva v poli a přestože klukům nějakou dobu trvalo než se dokázali gólově prosadit, tak postupně využili svojí územní převahu a i přes krátký výpadek v druhé půli si gólový náskok většinu zápasu hlídali.

Cábelické béčko ve stejný  okamžik srdnatě bojovalo proti Berounu na vedlejším hřišti. Po skvělém úvodu, kdy se dostalo do vedení 3:0, bohužel přišel nepovedený závěr a týmu zelenobílých nakonec podlehlo. I tak tři vstřelené góly potěšili jak trenéry tak přítomné rodiče.

V závěrečném utkání si již bez velkých problémů poradilo cábelické áčko s Berounem. V tomto zápase jsme zaznamenali spoustu skvělých herních okamžiků, které bychom chtěli přenést do dalších utkání.

V souběžně hraném utkání porazil Hýskov náš tým B.

Na konci sobotního odpoledne měli tak naši kluci možnost zvednout nad hlavu svojí první trofej pro vítěze podzimního turnaje.

Velké poděkování patří všem rodičům za skvělou diváckou kulisu.


Výsledky utkání :

Cábelíci A : Cábelíci B  10:0

Cábelíci A : Hýskov         6:4    Cábelíci B : Hýskov  0:5

Cábelíci A : Cembrit        8:2    Cábelíci B : Cembrit 3:6

Sestava a góly :

Cábelíci A : Jiří Pachman 15, Vít Urban 8, Max Mareš 1,Timothy Habiger, Jakub Sedmík, 

Cábelíci B : Tobiáš Ludrovský 3, Damian Bílý, Radek Novák, Daniel Pelin, Zbyněk Šindler, 

 

 
Turnaj v Králově Dvoře

2.10.2021 

Další pokračování podzimního turnaje mezi našimi dvěmi mužstvy a týmy Cembritu Beroun a Hýskova se tentokrát uskutečnilo u nás na domácím hřišti.

Před turnajem jsme opět měli problémy se sestavou, přesto se nám podařilo dát dohromady alespoň deset dětí, které jsme tak mohli rozdělit do dvou týmů. 

To se bohužel nepodařilo našim soupeřům a tak nám dali těsně před výkopem na výběr zrušit turnaj nebo nastoupit proti jejich starším celkům. Rozhodli jsme se tedy pro druhou variantu.

Naše první mužstvo srdnatě bojovalo a tým Hýskova ve vyrovnaném zápase těsně porazilo. Proti zkušenému týmu z Berouna však už bojovnost nestačila.
Na náš druhý tým byly oba starší a zkušenější celky soupeřů nad jejich síly.
Mezi pozitiva dnešního dne patří jednoznačně bojovnost a získané nové zkušenosti. Naopak zapracovat musíme na zbytečných ztrátách balónů, rychlejších a přesnějších nahrávkách.

Poslední pokračování čtyřdílného turnaje bude již příští týden opět na našem domácím hřišti. Nezbývá než doufat, že se co nejvíce dětí, ať už z našeho týmu nebo z týmů soupeřů uzdraví a závěrečné klání tak nabídne férové souboje.

Výsledky utkání :

Cábelíci A : Cábelíci B 7:1

Cábelíci A : Hýskov 2:1.           Cábelíci B : Hýskov 0:4

Cábelíci A : Cembrit 2:5           Cábelíci B: Cembrit 1:5

Sestava a góly

Cábelíci A: Jiří Pachman 8, Vilém Dvořák 2, Max Mareš 1, Tobias Roman, Jakub Sedmík

Cábelíci B: Daniel Pelin 1, Tobiáš Ludrovský 1, David Jandík, František Rybníček, Zbyněk Šindler

Přátelské utkání Tlustice

23.9.2021
Netradičně na čtvrtek jsme domluvili přátelské utkání na hřišti Tlustice. V den zápasu se nám bohužel soupeř omluvil, že z důvodu nemoci takřka celého mužstva nemůže nasadit „náš” ročník 2015 a tak nezbylo než přijmout přátelské utkání se stejným týmem - ročníkem 2014.

Utkání jsme hráli v počtu 3+0 se střídáním 4x15 min.

Naši kluci začali proti domácím velmi nebojácně a od prvních minut bylo jasné, že v tomto duelu nebude vyšší věk soupeře rozdílovým faktorem. Tempo, dravost a touha za gólem byla v první části utkání jasně na naší straně.
Přestože jsme v první čtvrtině výsledkově naprosto dominovali, tak jsme po našich svěřencích chtěli do dalších částí více kombinací a aktivní zapojení všech našich hráčů do hry i kdyby to mělo být na úkor dalších gólů.
Kluci naše pokyny a přání splnili na jedničku. V dalších čtvrtinách bylo k vidění mnohem více přesných nahrávek a náběhů. A i když kluky gólová chuť nepřešla, trenéry mnohem víc potěšila předvedená hra a radost kluků z toho, jak si fotbalové utkání užili. 

Nezbývá než doufat, že si radost z fotbalu přenesou i do následujících zápasů.

Výsledky utkání

1/4 Tlustice : Cábelíci   2:14
2/4 Tlustice : Cábelíci   4:8
3/4 Tlustice : Cábelíci   1:8
4/4 Tlustice : Cábelíci   0:9

Sestava a góly

Pachman 18, Urban 15, Bílý 2, Habiger 2, Jandík 1, Dlouhý 1, Pelin

Turnaj v Berouně

18.9.2021

Druhé pokračování čtyřdílného podzimního turnaje se tentokrát konalo na hřišti berounského Cembritu. Stejně jako minulý týden naše dvě mužstva sehrála nejprve vzájemný duel a po něm i zápasy s Berounem a Hýskovem. 

Průběh zápasů a celého turnaje byl podobný jako minulý týden. Naše první mužstvo si bez větších problémů poradilo se všemi soupeři. Naše druhé mužstvo bojovalo a přestože všechna utkání prohrálo, tak alespoň od minulého týdne zaznamenalo trojnásobnou radost ze vstřelení gólu.

Vzhledem k tomu, že berounští nachystali o něco větší hřiště, tak jsme očekávali, že bychom se mohli více prosazovat kombinační hrou. Opak byl však pravdou. Možná právě kvůli nezvykle velkému hřišti, možná kvůli někdy až zbytečně agresivní hře soupeře se naši kluci většinou museli prosazovat přímočarou hrou. 

Teď máme 14 dní na doléčení šrámů a příští turnaj již bude na našem domácím hřišti.

Konečné pořadí turnaje : 

1. Cábelíci A

2. Cembrit

3. Hýskov

4.Cábelíci B 

Výsledky zápasů :

Cábelíci A - Cábelíci B    11:1

Cábelíci A - Hýskov           7:0       Cábelíci B - Hýskov      2:5

Cábelíci A - Cembrit        10:4       Cábelíci B - Cembrit     0:7

Sestava a góly Cábelíci A :

Mareš 11, Pachman 8, Urban 7, Dvořák 2, Ludrovský

Sestava a góly Cábelici B :

Kropáč 1, Lipták 1, Novák 1, Pelin, Rybníček

Turnaj v Hýskově

12.9. 2021 jsme vyjeli na náš první turnaj v nové sezóně, který se konal v Hýskově. Na turnaj, kterého se účastnil kromě domácího Hýskova i berounský Cembrit, jsme postavili dvě mužstva. Nominace do obou našich týmů však nebyla jednoduchá, neboť nám na poslední chvíli onemocněla značná část týmu. Příležitost tedy dostali i kluci, kteří ještě neměli žádné zápasové zkušenosti, ale v trénincích poctivě pracovali. 

Náš tým A si vedl na jedničku. V zápasech předvedl několik velice zdařilých fotbalových akcí, ať už individuálních jednotlivců nebo těch týmových. Nakonec zvítězil ve všech svých utkáních a připsal si tak na své konto i vítězství v celém turnaji.

B tým byl kompletně složený z kluků, kteří byli na turnaji vůbec poprvé. I přes obrovskou snahu bohužel góly  nepřicházely a tak největší výhrou zůstala zkušenost a touha v tréninku více pracovat.

Příští týden nás čeká pokračování turnaje se stejnými soupeři tentokrát však na půdě Cembritu.

Konečné pořadí turnaje : 

1. Cábelíci A 

2. Cembrit Beroun

3. Hýskov

4. Cábelíci B

Výsledky zápasů : 

Cábelíci A -  Cábelíci B      10:1

Cábelíci A - Cembrit             4:3           Cábelíci B - Cembrit     0:6

Cábelíci A - Hýskov              8:3           Cábelíci B - Hýskov      0:5


Sestava a góly Cábelíci A :

Urban 9, Pachman 8, Mareš 4, Dvořák 1, Pelin, Rybníček

Sestava a góly Cábelici B :

Novák 1, Habiger, Kropáč, Lipták, Sedmík


Fotbalový kemp - Konstantinovy Lázně


6. - 7.8.2021 byl víkend, kdy jsme vyrazili na náš první fotbalový kemp. Místo konání jsme zvolili kemp La Rocca v Konstantinových Lázní. Páteční odpoledne bylo o stavění stanů, opékání buřtů a příjemném posezení. Sobota již byla ve znamení soutěží, při kterých si kluci měli možnost vyzkoušet své fotbalové dovednosti. Kemp tak splnil svůj účel. Dětem příjemně zpestřil letní prázdniny a trenérům ukázal na čem v nadcházející sezóně s malými cábelíky pracovat.  


První sezóna ukončena 


25.6.2021 jsme zakončili naší první sezónu a jak jinak než fotbálkem, tentokrát dětí proti rodičům. Po zápase došlo na občerstvení a předání diplomů, medailí a dalších drobných dárků. Už teď se těšíme na sezónu další. 

Turnaj Na Ostrově - Beroun

13.6.2021 jsme zavítali do Berouna, kde jsme se účastnili přátelského turnaje s domácími ČLÚ Beroun, Cembrit Beroun a FK Svatá.

Tentokrát se podařilo sestavit každému z klubů dva týmy. Hrálo se 3 na 3 a 2x 10 minut.

Náš tým A se první zápas střetnul s A týmem Lvů z Berouna. Do utkání jsme vstoupili výborně a naší aktivitou jsme soupeře dokonale zaskočili. Vyhrávali jsme většinu soubojů a dobře jsme si vedli v kombinační hře. V průběhu utkání se nám soupeř vyrovnal v důrazu a trestal naše individuální chyby. Přesto jsme první a zároveň nejtěžší zápas zvládli herně i výsledkově na jedničku.

V druhém utkání jsme změřili síly s A týmem ze Svaté. V tomto utkání jsme dominovali po všech stránkách a připsali si výrazné vítězství.

V závěrečném utkání byl naším soupeřem berounský Cembrit. Naši kluci však byli stále při chuti a podobně jako v předchozím utkání toho soupeři mnoho nedovolili a připsali si další přesvědčivé vítězství.

Sestava a góly Cábelíci A  Jiří Pachman 26, Vít Urban 18, Vilém Dvořák 6

Výsledky :

Cábelíci A - ČLU Beroun A        16:13

Cábelíci  A- FK Svatá A              17:2

Cábelíci A - Cembrit Beroun A  17:2

I náš druhý tým si vedl velmi dobře. V prvním zápase narazil na B tým Cembritu. Toto utkání se odehrávalo ve vysokém tempu a první minuty jsme měli problém s rozehrávkou a dobře napadajícím soupeřem. Po krátkém rozkoukání jsme však začali soupeře přehrávat a po zbytek zápasu jsme již byli lepším týmem.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti B mužstvu Svaté. Naši kluci dokonale plnili trenérské pokyny a zlepšili rozehrávku. Díky tomu jsme slavili další vysoké vítězství a tentokrát i s čistým kontem.

Třetí zápas byl proti domácím Lvům a stejně jako u A mužstev byl i tento souboj nejvíce vyrovnaný. Přesto jsme si opět připsali výhru a odehráli další skvělé utkání.

Sestava a góly Cábelíci B   Tobiáš Ludrovský 25, Jan Havlík 7, David Jandík 3

Výsledky:

Cábelíci B - Cembrit Beroun B  15:5

Cábelíci B -  FK Svatá B              15:0

Cábelíci B - ČLU Beroun  B            5:1

Přestože jsme měli velké množství absencí a všechna utkání museli naši kluci zvládnout bez střídáních, tak jsme si nedělní odpoledne v Berouně maximálně fotbalově a gólově užili.


Přátelské utkání - odveta Všeradice - K.D.

Odvetné utkání s Všeradicemi jsme odehráli v sobotu 29.5.2021 tentokrát na jejich půdě. Stejně jako předchozí víkend se hrálo 4x12 min 3 na 3 se střídáním dvou trojic.

V první dvanáctiminutovce jsme si dlouho zvykali na menší hřiště a především na velmi rychlý povrch. Díky tomu to z naší strany nebyl výkon, který jsme si představovali. V druhé a třetí části jsme již začali lépe kombinovat, více a důrazněji napadat a soupeře jsme téměř k ničemu nepoušteli. I přes mírné polevení na začátku poslední dvanáctiminutovky jsme si připsali vítězství ve všech 4 částech utkání.

Opět jsme tímto přátelským utkáním získali mnoho důležitých zkušeností. Vyzkoušeli jsme si zahrát na velmi těžkém povrchu a pro nás v novém a neznámém prostředí. 

Naše sestava a góly : Jiří Pachman 11, Vít Urban 8, Max Mareš 2, František Rybníček 1,Denis Dlouhý, Jan Havlík

Výsledky : Všeradice - Cábelíci  0:3

                   Všeradice - Cábelíci   0:8

                   Všeradice - Cábelíci   2:7

                   Všeradice - Cábelíci   1:4


Přátelské utkání 

K.D. - Všeradice

V sobotu 22.5.2021 jsme odehráli přátelská utkání s týmem Všeradic. Hrálo se 4x 12 min.

 3 na 3 se střídáním. Pro našeho soupeře to byla první zkušenost se zápasem. Tomu také odpovídala hra v první polovině střetnutí, která byla z obou stran plná nepřesností, odkopů a minimální souhry. Ve druhé polovině se hra obou mužstev výrazně zlepšila. Především z naší strany přibylo více pohledných kombinací a zaslouženě jsme si připsali vítězství ve všech čtyřech utkáních, kdy jsme dobře využili herních zkušeností z předešlých turnajů v Berouně. Velké poděkování patří týmu soupeře, že k nám přijeli porovnat síly a již teď se těšíme na odvetu příští týden, tentokrát na hřišti Všeradic.

Naše sestava a góly : Jiří Pachman 8, Vít Urban 7, Max Mareš 4, František Rybníček 3, Vilém Dvořák 1, Jan Havlík 1, Zbyněk Šindler

Výsledky : Cábelíci - Všeradice 4:0

                   Cábelíci - Všeradice 5:2

                   Cábelíci - Všeradice 9:2

                   Cábelíci - Všeradice 6:1

Turnaj Máchovna - Květen 2021

V neděli 16.5.2021 jsme se účastnili fotbalového turnaje Na Máchovně. Tentokrát jsme do Berouna přivezli dvě mužstva, stejně jako tým Lev Beroun. Pouze jedno mužstvo postavil berounský Cembrit.

Pro 4 ze 7 našich kluků to byla vůbec první zkušenost s fotbalovým zápasem. Hlavní úkol, aby si dal každý z našich fotbalistů alespoň jeden gól, se podařilo splnit na 200 %, protože každý si dal góly minimálně dva. 

Turnaj tímto nelze hodnotit jinak než pozitivně a věříme, že zkušenosti z dnešního dne brzy zúročíme při dalších utkáních.


Sestava a góly Cábelíci A Tým : Jiří Pachman 10, Vít Urban 8, Max Mareš 2

                                           B Tým : František Rybníček 5, Vilém Dvořák 4, Denis Dlouhý 4, David Jandík 2

Výsledky : Cábelíci A - Cembrit 4:2                                                Cábelíci B - Lev B 3:4

                   Cábelíci A - Lev A      3:5                                                Cábelíci B - Lev B 3:2

                   Cábelíci A - Cembrit  9:3                                                Cábelíci B -Lev B 4:4

                   Cábelíci A - Lev A      4:4                                                Cábelíci B - Lev B 5:6


Tréninky obnoveny

26.4.2021

pondělí 26.4. jsme opět zahájili tréninky v souladu s platnými aktuálními vládními nařízeními. Před zahájením tréninku jsme ocenili ty nejpilnější děti, které se účastnily domácího cvičení.Fotbalové stezky

V době kdy stále nemůžeme trénovat jsme se rozhodli vytvořit pohybovo - zábavnou aktivitu pro naše mladé fotbalisty a jejich rodiny a to formou fotbalových stezek. Zde je krátké ohlédnutí.1. stezka - Bory

První stezku jsme připravili již na konci ledna. Byla složená z 5 stanovišť, na kterých měly děti odpovídat na různé otázky. Stezky se zúčastnilo celkem 16 rodin a všem se podařilo stezku splnit. 

2. stezka - Popovice

Druhou stezku jsme si připravili na začátku února mezi rybníky v Popovicích. Této stezky se i přes velkou nepřízeň počasí nakonec zúčastnilo 14 rodin. Na této stezce bylo připraveno 5 stanovišť, kde kromě otázek byly připraveny i drobné fyzické úkoly. I zde všechna stanoviště byla nalezena a plně splněna od všech dětí.

3. stezka - Cyklostezka Beroun - Srbsko

Třetí stezka se konala na konci února v krásném prostředí řeky Berounky. Tentokrát na děti čekalo šest stanovišť, na kterých byly už těžší otázky i fyzické úkoly doplněné kvízem. Přesto, že tato stezka byla mimo Králův Dvůr, tak ji splnilo celkem 12 rodin.

4. stezka Suchomastská přehrada

Poslední a zárověň nejtěžší stezka byla v březnu podél břehu přehrady. Na pěti stanovištích čekalo na děti krátké povídání o světovém fotbale, kvíz na dané téma a fyzický souboj proti rodičům. Své rodiče zde porazilo celkem 16 dětí. Turnaj Máchovna 2020

4.10.2020

Nově utvořený tým královodvorských kadetů odehrál svůj první turnaj v Berouně na hřišti Na Máchovně. Zápasy se hrály 1x 10 minut. Naši mladí fotbalisté tak měli možnost poprvé okusit atmosféru fotbalového utkání. I přesto, že měli za sebou pouze měsíc trénovaní, tak v měření sil s ostatními týmy si naši kadeti nevedli vůbec špatně. Nejlepším hráčem byl Jiří Pachman, který vstřelil 16 branek.

Sestava našeho týmu: Jiří Pachman, Jan Kánský, Vít Urban, Jan Havlík, František Rybníček, Zbyněk Šindler. Trenéři Jan Glassa, Patrik Šolc.


Výsledky : Cábelíci 2015 - ČLU Beroun      V 4:1, V 7:1

                   Cábelíci 2015 - Cembrit             P 3:4 , P 1:4 

                   Cábelíci 2015 - Cábelíci 2014   P 3:6,  R 5:5


Nábor ročníku 2015

3.9.2020

Ve čtvrtek 3. září proběhl na stadionu v Králově Dvoře nábor mladých nadějí. Více jak dvě desítky dětí si pod dohledem rodičů přišly vyzkoušet své dovednosti při práci s míčem či pohybových hrách. Na závěr samozřejmě nemohl chybět také samotný fotbálek.