Turnaj Na Ostrově - Beroun

13.6.2021 jsme zavítali do Berouna, kde jsme se účastnili přátelského turnaje s domácími ČLÚ Beroun, Cembrit Beroun a FK Svatá.

Tentokrát se podařilo sestavit každému z klubů dva týmy. Hrálo se 3 na 3 a 2x 10 minut.

Náš tým A se první zápas střetnul s A týmem Lvů z Berouna. Do utkání jsme vstoupili výborně a naší aktivitou jsme soupeře dokonale zaskočili. Vyhrávali jsme většinu soubojů a dobře jsme si vedli v kombinační hře. V průběhu utkání se nám soupeř vyrovnal v důrazu a trestal naše individuální chyby. Přesto jsme první a zároveň nejtěžší zápas zvládli herně i výsledkově na jedničku.

V druhém utkání jsme změřili síly s A týmem ze Svaté. V tomto utkání jsme dominovali po všech stránkách a připsali si výrazné vítězství.

V závěrečném utkání byl naším soupeřem berounský Cembrit. Naši kluci však byli stále při chuti a podobně jako v předchozím utkání toho soupeři mnoho nedovolili a připsali si další přesvědčivé vítězství.

Sestava a góly Cábelíci A  Jiří Pachman 26, Vít Urban 18, Vilém Dvořák 6

Výsledky :

Cábelíci A - ČLU Beroun A        16:13

Cábelíci  A- FK Svatá A              17:2

Cábelíci A - Cembrit Beroun A  17:2

I náš druhý tým si vedl velmi dobře. V prvním zápase narazil na B tým Cembritu. Toto utkání se odehrávalo ve vysokém tempu a první minuty jsme měli problém s rozehrávkou a dobře napadajícím soupeřem. Po krátkém rozkoukání jsme však začali soupeře přehrávat a po zbytek zápasu jsme již byli lepším týmem.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti B mužstvu Svaté. Naši kluci dokonale plnili trenérské pokyny a zlepšili rozehrávku. Díky tomu jsme slavili další vysoké vítězství a tentokrát i s čistým kontem.

Třetí zápas byl proti domácím Lvům a stejně jako u A mužstev byl i tento souboj nejvíce vyrovnaný. Přesto jsme si opět připsali výhru a odehráli další skvělé utkání.

Sestava a góly Cábelíci B   Tobiáš Ludrovský 25, Jan Havlík 7, David Jandík 3

Výsledky:

Cábelíci B - Cembrit Beroun B  15:5

Cábelíci B -  FK Svatá B              15:0

Cábelíci B - ČLU Beroun  B            5:1

Přestože jsme měli velké množství absencí a všechna utkání museli naši kluci zvládnout bez střídáních, tak jsme si nedělní odpoledne v Berouně maximálně fotbalově a gólově užili.


Přátelské utkání - odveta Všeradice - K.D.

Odvetné utkání s Všeradicemi jsme odehráli v sobotu 29.5.2021 tentokrát na jejich půdě. Stejně jako předchozí víkend se hrálo 4x12 min 3 na 3 se střídáním dvou trojic.

V první dvanáctiminutovce jsme si dlouho zvykali na menší hřiště a především na velmi rychlý povrch. Díky tomu to z naší strany nebyl výkon, který jsme si představovali. V druhé a třetí části jsme již začali lépe kombinovat, více a důrazněji napadat a soupeře jsme téměř k ničemu nepoušteli. I přes mírné polevení na začátku poslední dvanáctiminutovky jsme si připsali vítězství ve všech 4 částech utkání.

Opět jsme tímto přátelským utkáním získali mnoho důležitých zkušeností. Vyzkoušeli jsme si zahrát na velmi těžkém povrchu a pro nás v novém a neznámém prostředí. 

Naše sestava a góly : Jiří Pachman 11, Vít Urban 8, Max Mareš 2, František Rybníček 1,Denis Dlouhý, Jan Havlík

Výsledky : Všeradice - Cábelíci  0:3

                   Všeradice - Cábelíci   0:8

                   Všeradice - Cábelíci   2:7

                   Všeradice - Cábelíci   1:4


Přátelské utkání 

K.D. - Všeradice

V sobotu 22.5.2021 jsme odehráli přátelská utkání s týmem Všeradic. Hrálo se 4x 12 min.

 3 na 3 se střídáním. Pro našeho soupeře to byla první zkušenost se zápasem. Tomu také odpovídala hra v první polovině střetnutí, která byla z obou stran plná nepřesností, odkopů a minimální souhry. Ve druhé polovině se hra obou mužstev výrazně zlepšila. Především z naší strany přibylo více pohledných kombinací a zaslouženě jsme si připsali vítězství ve všech čtyřech utkáních, kdy jsme dobře využili herních zkušeností z předešlých turnajů v Berouně. Velké poděkování patří týmu soupeře, že k nám přijeli porovnat síly a již teď se těšíme na odvetu příští týden, tentokrát na hřišti Všeradic.

Naše sestava a góly : Jiří Pachman 8, Vít Urban 7, Max Mareš 4, František Rybníček 3, Vilém Dvořák 1, Jan Havlík 1, Zbyněk Šindler

Výsledky : Cábelíci - Všeradice 4:0

                   Cábelíci - Všeradice 5:2

                   Cábelíci - Všeradice 9:2

                   Cábelíci - Všeradice 6:1

Turnaj Máchovna - Květen 2021

V neděli 16.5.2021 jsme se účastnili fotbalového turnaje Na Máchovně. Tentokrát jsme do Berouna přivezli dvě mužstva, stejně jako tým Lev Beroun. Pouze jedno mužstvo postavil berounský Cembrit.

Pro 4 ze 7 našich kluků to byla vůbec první zkušenost s fotbalovým zápasem. Hlavní úkol, aby si dal každý z našich fotbalistů alespoň jeden gól, se podařilo splnit na 200 %, protože každý si dal góly minimálně dva. 

Turnaj tímto nelze hodnotit jinak než pozitivně a věříme, že zkušenosti z dnešního dne brzy zúročíme při dalších utkáních.


Sestava a góly Cábelíci A Tým : Jiří Pachman 10, Vít Urban 8, Max Mareš 2

                                           B Tým : František Rybníček 5, Vilém Dvořák 4, Denis Dlouhý 4, David Jandík 2

Výsledky : Cábelíci A - Cembrit 4:2                                                Cábelíci B - Lev B 3:4

                   Cábelíci A - Lev A      3:5                                                Cábelíci B - Lev B 3:2

                   Cábelíci A - Cembrit  9:3                                                Cábelíci B -Lev B 4:4

                   Cábelíci A - Lev A      4:4                                                Cábelíci B - Lev B 5:6


Tréninky obnoveny

26.4.2021

pondělí 26.4. jsme opět zahájili tréninky v souladu s platnými aktuálními vládními nařízeními. Před zahájením tréninku jsme ocenili ty nejpilnější děti, které se účastnily domácího cvičení.Fotbalové stezky

V době kdy stále nemůžeme trénovat jsme se rozhodli vytvořit pohybovo - zábavnou aktivitu pro naše mladé fotbalisty a jejich rodiny a to formou fotbalových stezek. Zde je krátké ohlédnutí.1. stezka - Bory

První stezku jsme připravili již na konci ledna. Byla složená z 5 stanovišť, na kterých měly děti odpovídat na různé otázky. Stezky se zúčastnilo celkem 16 rodin a všem se podařilo stezku splnit. 

2. stezka - Popovice

Druhou stezku jsme si připravili na začátku února mezi rybníky v Popovicích. Této stezky se i přes velkou nepřízeň počasí nakonec zúčastnilo 14 rodin. Na této stezce bylo připraveno 5 stanovišť, kde kromě otázek byly připraveny i drobné fyzické úkoly. I zde všechna stanoviště byla nalezena a plně splněna od všech dětí.

3. stezka - Cyklostezka Beroun - Srbsko

Třetí stezka se konala na konci února v krásném prostředí řeky Berounky. Tentokrát na děti čekalo šest stanovišť, na kterých byly už těžší otázky i fyzické úkoly doplněné kvízem. Přesto, že tato stezka byla mimo Králův Dvůr, tak ji splnilo celkem 12 rodin.

4. stezka Suchomastská přehrada

Poslední a zárověň nejtěžší stezka byla v březnu podél břehu přehrady. Na pěti stanovištích čekalo na děti krátké povídání o světovém fotbale, kvíz na dané téma a fyzický souboj proti rodičům. Své rodiče zde porazilo celkem 16 dětí. Turnaj Máchovna 2020

4.10.2020

Nově utvořený tým královodvorských kadetů odehrál svůj první turnaj v Berouně na hřišti Na Máchovně. Zápasy se hrály 1x 10 minut. Naši mladí fotbalisté tak měli možnost poprvé okusit atmosféru fotbalového utkání. I přesto, že měli za sebou pouze měsíc trénovaní, tak v měření sil s ostatními týmy si naši kadeti nevedli vůbec špatně. Nejlepším hráčem byl Jiří Pachman, který vstřelil 16 branek.

Sestava našeho týmu: Jiří Pachman, Jan Kánský, Vít Urban, Jan Havlík, František Rybníček, Zbyněk Šindler. Trenéři Jan Glassa, Patrik Šolc.


Výsledky : Cábelíci 2015 - ČLU Beroun      V 4:1, V 7:1

                   Cábelíci 2015 - Cembrit             P 3:4 , P 1:4 

                   Cábelíci 2015 - Cábelíci 2014   P 3:6,  R 5:5


Nábor ročníku 2015

3.9.2020

Ve čtvrtek 3. září proběhl na stadionu v Králově Dvoře nábor mladých nadějí. Více jak dvě desítky dětí si pod dohledem rodičů přišly vyzkoušet své dovednosti při práci s míčem či pohybových hrách. Na závěr samozřejmě nemohl chybět také samotný fotbálek.