Turnaj na Máchovně

15.1.2022

Za příjemného lednového počasí, ideálního na fotbal, nás čekal první turnaj v novém roce na Máchovně. Vzali jsme 2 týmy A a B a hrálo se 4x15 min s týmem Lev Beroun. První 15 minutovka nám ukázala, že asi ještě spíme. Kluci si pořádně nepřihráli, nevystřelili, takže jsme se spíš jen zahřáli. Zbylé 15 minutovky už  jsme se zvedli, začali bojovat a hrát fotbal. Ukázalo nám to na čem musíme v tréninku více pracovat. Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat za účast a pochválit za snaživost, rodiče za podporu a fandění.                                            Rybníček, Dvořák, Lipták, Bílý, Kiziur, Jandík, Kračmar, Kropáč, Novák, Uhliarik, Šindler

Výsledky utkání: Cábelíci A 0:8 Lev A    Cábelíci B 1:3 Lev B                                                                                                                             Cábelíci A 2:5 Lev A    Cábelíci B 1:5 Lev B                                                                                                                             Cábelíci A 1:2 Lev A    Cábelíci B 1:6 Lev B                                                                                                                             Cábelíci A 1 :3 Lev A   Cábelíci B 1:6 Lev B                                                                                                Goly: Uhliarik 2x, Kropáč 2x, Rybníček 2x, Lipták 1x, Dvořák 1x


Rozloučení s podzimem

14.12.2021
Poslední trénink v tomto roce jsme si náramně užili a na závěr čekal kluky duel s tatínky. Zápas zajímavý a kluci zaslouženě vyhráli. A teď si zaslouženě užijí Vánoce a po novém roce se opět sejdeme . Děkujeme za náročný podzim.


Turnaj Všeradice

23.10.2021

K přátelskému miniturnaji jsme tentokrát zavítali do Všeradic, kde nás kromě domácího celku čekalo i měření sil s týmem z Hostomic.

S oběma soupeři jsme sehráli 2 zápasy po 2x 8 minutách. Hrálo se tradičně v počtu 3+0 se střídáním dvou trojic.

Více než výsledky zápasů nás tentokrát velmi potěšilo především to, že se vůbec poprvé podařilo, aby na turnaji skórovali všichni naši hráči a dokonce rovnou každý minimálně dvakrát. Svými výkony nás překvapila především naše kompletní druhá trojice, která tak dnes skvěle doplnila již tradičně gólově spolehlivou první trojku. 

Na dnešním úspěchu tak mají podíl všichni naši kluci.

I když jsme vyhráli všechna 4 utkání celkem bez větších problémů, musíme spravedlivě podotknout, že naši soupeři byli oslabeni a sestavu tak museli doplnit hráči i z jiných věkových kategorií.

Jsme tak rádi za náš výkon, ale s pokorou se musíme vrátit k poctivým tréninkům, aby naše hra byla v jarní sezóně ještě lepší, neboť na nás čekají mnohem těžší výzvy, než tomu bylo dnes.

 

Turnaj v Králově Dvoře 2


9.10.2021
Závěrečným turnajem jsme zakončili naše podzimní čtyřdílné souboje s týmy berounského Cembritu a Hýskova. Stejně jako minulý týden se hrálo na naší domácí půdě a tradičně jsme měli k dispozici dvě mužstva.

V prvním zahřívacím klání, kdy se proti sobě postavila naše dvě mužstva, zvítězilo cábelické A mužstvo. V souběžně hraném utkání si také první vítězství připsal tým Hýskova proti Cembritu.

Ve druhém utkání čekal cábelické áčko Hýskov a podle průběhu prvních střetnutí bylo zřejmé, že tento zápas rozhodne o celkovém vítězi dnešního dne.
Hýskovští zvolili na náš tým taktiku jednoho hráče v bráně a dva v poli a přestože klukům nějakou dobu trvalo než se dokázali gólově prosadit, tak postupně využili svojí územní převahu a i přes krátký výpadek v druhé půli si gólový náskok většinu zápasu hlídali.

Cábelické béčko ve stejný  okamžik srdnatě bojovalo proti Berounu na vedlejším hřišti. Po skvělém úvodu, kdy se dostalo do vedení 3:0, bohužel přišel nepovedený závěr a týmu zelenobílých nakonec podlehlo. I tak tři vstřelené góly potěšili jak trenéry tak přítomné rodiče.

V závěrečném utkání si již bez velkých problémů poradilo cábelické áčko s Berounem. V tomto zápase jsme zaznamenali spoustu skvělých herních okamžiků, které bychom chtěli přenést do dalších utkání.

V souběžně hraném utkání porazil Hýskov náš tým B.

Na konci sobotního odpoledne měli tak naši kluci možnost zvednout nad hlavu svojí první trofej pro vítěze podzimního turnaje.

Velké poděkování patří všem rodičům za skvělou diváckou kulisu.


Výsledky utkání :

Cábelíci A : Cábelíci B  10:0

Cábelíci A : Hýskov         6:4    Cábelíci B : Hýskov  0:5

Cábelíci A : Cembrit        8:2    Cábelíci B : Cembrit 3:6

Sestava a góly :

Cábelíci A : Jiří Pachman 15, Vít Urban 8, Max Mareš 1,Timothy Habiger, Jakub Sedmík, 

Cábelíci B : Tobiáš Ludrovský 3, Damian Bílý, Radek Novák, Daniel Pelin, Zbyněk Šindler, 

 

 
Turnaj v Králově Dvoře

2.10.2021 

Další pokračování podzimního turnaje mezi našimi dvěmi mužstvy a týmy Cembritu Beroun a Hýskova se tentokrát uskutečnilo u nás na domácím hřišti.

Před turnajem jsme opět měli problémy se sestavou, přesto se nám podařilo dát dohromady alespoň deset dětí, které jsme tak mohli rozdělit do dvou týmů. 

To se bohužel nepodařilo našim soupeřům a tak nám dali těsně před výkopem na výběr zrušit turnaj nebo nastoupit proti jejich starším celkům. Rozhodli jsme se tedy pro druhou variantu.

Naše první mužstvo srdnatě bojovalo a tým Hýskova ve vyrovnaném zápase těsně porazilo. Proti zkušenému týmu z Berouna však už bojovnost nestačila.
Na náš druhý tým byly oba starší a zkušenější celky soupeřů nad jejich síly.
Mezi pozitiva dnešního dne patří jednoznačně bojovnost a získané nové zkušenosti. Naopak zapracovat musíme na zbytečných ztrátách balónů, rychlejších a přesnějších nahrávkách.

Poslední pokračování čtyřdílného turnaje bude již příští týden opět na našem domácím hřišti. Nezbývá než doufat, že se co nejvíce dětí, ať už z našeho týmu nebo z týmů soupeřů uzdraví a závěrečné klání tak nabídne férové souboje.

Výsledky utkání :

Cábelíci A : Cábelíci B 7:1

Cábelíci A : Hýskov 2:1.           Cábelíci B : Hýskov 0:4

Cábelíci A : Cembrit 2:5           Cábelíci B: Cembrit 1:5

Sestava a góly

Cábelíci A: Jiří Pachman 8, Vilém Dvořák 2, Max Mareš 1, Tobias Roman, Jakub Sedmík

Cábelíci B: Daniel Pelin 1, Tobiáš Ludrovský 1, David Jandík, František Rybníček, Zbyněk Šindler

Přátelské utkání Tlustice

23.9.2021
Netradičně na čtvrtek jsme domluvili přátelské utkání na hřišti Tlustice. V den zápasu se nám bohužel soupeř omluvil, že z důvodu nemoci takřka celého mužstva nemůže nasadit „náš” ročník 2015 a tak nezbylo než přijmout přátelské utkání se stejným týmem - ročníkem 2014.

Utkání jsme hráli v počtu 3+0 se střídáním 4x15 min.

Naši kluci začali proti domácím velmi nebojácně a od prvních minut bylo jasné, že v tomto duelu nebude vyšší věk soupeře rozdílovým faktorem. Tempo, dravost a touha za gólem byla v první části utkání jasně na naší straně.
Přestože jsme v první čtvrtině výsledkově naprosto dominovali, tak jsme po našich svěřencích chtěli do dalších částí více kombinací a aktivní zapojení všech našich hráčů do hry i kdyby to mělo být na úkor dalších gólů.
Kluci naše pokyny a přání splnili na jedničku. V dalších čtvrtinách bylo k vidění mnohem více přesných nahrávek a náběhů. A i když kluky gólová chuť nepřešla, trenéry mnohem víc potěšila předvedená hra a radost kluků z toho, jak si fotbalové utkání užili. 

Nezbývá než doufat, že si radost z fotbalu přenesou i do následujících zápasů.

Výsledky utkání

1/4 Tlustice : Cábelíci   2:14
2/4 Tlustice : Cábelíci   4:8
3/4 Tlustice : Cábelíci   1:8
4/4 Tlustice : Cábelíci   0:9

Sestava a góly

Pachman 18, Urban 15, Bílý 2, Habiger 2, Jandík 1, Dlouhý 1, Pelin

Turnaj v Berouně

18.9.2021

Druhé pokračování čtyřdílného podzimního turnaje se tentokrát konalo na hřišti berounského Cembritu. Stejně jako minulý týden naše dvě mužstva sehrála nejprve vzájemný duel a po něm i zápasy s Berounem a Hýskovem. 

Průběh zápasů a celého turnaje byl podobný jako minulý týden. Naše první mužstvo si bez větších problémů poradilo se všemi soupeři. Naše druhé mužstvo bojovalo a přestože všechna utkání prohrálo, tak alespoň od minulého týdne zaznamenalo trojnásobnou radost ze vstřelení gólu.

Vzhledem k tomu, že berounští nachystali o něco větší hřiště, tak jsme očekávali, že bychom se mohli více prosazovat kombinační hrou. Opak byl však pravdou. Možná právě kvůli nezvykle velkému hřišti, možná kvůli někdy až zbytečně agresivní hře soupeře se naši kluci většinou museli prosazovat přímočarou hrou. 

Teď máme 14 dní na doléčení šrámů a příští turnaj již bude na našem domácím hřišti.

Konečné pořadí turnaje : 

1. Cábelíci A

2. Cembrit

3. Hýskov

4.Cábelíci B 

Výsledky zápasů :

Cábelíci A - Cábelíci B    11:1

Cábelíci A - Hýskov           7:0       Cábelíci B - Hýskov      2:5

Cábelíci A - Cembrit        10:4       Cábelíci B - Cembrit     0:7

Sestava a góly Cábelíci A :

Mareš 11, Pachman 8, Urban 7, Dvořák 2, Ludrovský

Sestava a góly Cábelici B :

Kropáč 1, Lipták 1, Novák 1, Pelin, Rybníček

Turnaj v Hýskově

12.9. 2021 jsme vyjeli na náš první turnaj v nové sezóně, který se konal v Hýskově. Na turnaj, kterého se účastnil kromě domácího Hýskova i berounský Cembrit, jsme postavili dvě mužstva. Nominace do obou našich týmů však nebyla jednoduchá, neboť nám na poslední chvíli onemocněla značná část týmu. Příležitost tedy dostali i kluci, kteří ještě neměli žádné zápasové zkušenosti, ale v trénincích poctivě pracovali. 

Náš tým A si vedl na jedničku. V zápasech předvedl několik velice zdařilých fotbalových akcí, ať už individuálních jednotlivců nebo těch týmových. Nakonec zvítězil ve všech svých utkáních a připsal si tak na své konto i vítězství v celém turnaji.

B tým byl kompletně složený z kluků, kteří byli na turnaji vůbec poprvé. I přes obrovskou snahu bohužel góly  nepřicházely a tak největší výhrou zůstala zkušenost a touha v tréninku více pracovat.

Příští týden nás čeká pokračování turnaje se stejnými soupeři tentokrát však na půdě Cembritu.

Konečné pořadí turnaje : 

1. Cábelíci A 

2. Cembrit Beroun

3. Hýskov

4. Cábelíci B

Výsledky zápasů : 

Cábelíci A -  Cábelíci B      10:1

Cábelíci A - Cembrit             4:3           Cábelíci B - Cembrit     0:6

Cábelíci A - Hýskov              8:3           Cábelíci B - Hýskov      0:5


Sestava a góly Cábelíci A :

Urban 9, Pachman 8, Mareš 4, Dvořák 1, Pelin, Rybníček

Sestava a góly Cábelici B :

Novák 1, Habiger, Kropáč, Lipták, Sedmík


Fotbalový kemp - Konstantinovy Lázně


6. - 7.8.2021 byl víkend, kdy jsme vyrazili na náš první fotbalový kemp. Místo konání jsme zvolili kemp La Rocca v Konstantinových Lázní. Páteční odpoledne bylo o stavění stanů, opékání buřtů a příjemném posezení. Sobota již byla ve znamení soutěží, při kterých si kluci měli možnost vyzkoušet své fotbalové dovednosti. Kemp tak splnil svůj účel. Dětem příjemně zpestřil letní prázdniny a trenérům ukázal na čem v nadcházející sezóně s malými cábelíky pracovat.  


První sezóna ukončena 


25.6.2021 jsme zakončili naší první sezónu a jak jinak než fotbálkem, tentokrát dětí proti rodičům. Po zápase došlo na občerstvení a předání diplomů, medailí a dalších drobných dárků. Už teď se těšíme na sezónu další. 

Turnaj Na Ostrově - Beroun

13.6.2021 jsme zavítali do Berouna, kde jsme se účastnili přátelského turnaje s domácími ČLÚ Beroun, Cembrit Beroun a FK Svatá.

Tentokrát se podařilo sestavit každému z klubů dva týmy. Hrálo se 3 na 3 a 2x 10 minut.

Náš tým A se první zápas střetnul s A týmem Lvů z Berouna. Do utkání jsme vstoupili výborně a naší aktivitou jsme soupeře dokonale zaskočili. Vyhrávali jsme většinu soubojů a dobře jsme si vedli v kombinační hře. V průběhu utkání se nám soupeř vyrovnal v důrazu a trestal naše individuální chyby. Přesto jsme první a zároveň nejtěžší zápas zvládli herně i výsledkově na jedničku.

V druhém utkání jsme změřili síly s A týmem ze Svaté. V tomto utkání jsme dominovali po všech stránkách a připsali si výrazné vítězství.

V závěrečném utkání byl naším soupeřem berounský Cembrit. Naši kluci však byli stále při chuti a podobně jako v předchozím utkání toho soupeři mnoho nedovolili a připsali si další přesvědčivé vítězství.

Sestava a góly Cábelíci A  Jiří Pachman 26, Vít Urban 18, Vilém Dvořák 6

Výsledky :

Cábelíci A - ČLU Beroun A        16:13

Cábelíci  A- FK Svatá A              17:2

Cábelíci A - Cembrit Beroun A  17:2

I náš druhý tým si vedl velmi dobře. V prvním zápase narazil na B tým Cembritu. Toto utkání se odehrávalo ve vysokém tempu a první minuty jsme měli problém s rozehrávkou a dobře napadajícím soupeřem. Po krátkém rozkoukání jsme však začali soupeře přehrávat a po zbytek zápasu jsme již byli lepším týmem.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti B mužstvu Svaté. Naši kluci dokonale plnili trenérské pokyny a zlepšili rozehrávku. Díky tomu jsme slavili další vysoké vítězství a tentokrát i s čistým kontem.

Třetí zápas byl proti domácím Lvům a stejně jako u A mužstev byl i tento souboj nejvíce vyrovnaný. Přesto jsme si opět připsali výhru a odehráli další skvělé utkání.

Sestava a góly Cábelíci B   Tobiáš Ludrovský 25, Jan Havlík 7, David Jandík 3

Výsledky:

Cábelíci B - Cembrit Beroun B  15:5

Cábelíci B -  FK Svatá B              15:0

Cábelíci B - ČLU Beroun  B            5:1

Přestože jsme měli velké množství absencí a všechna utkání museli naši kluci zvládnout bez střídáních, tak jsme si nedělní odpoledne v Berouně maximálně fotbalově a gólově užili.


Přátelské utkání - odveta Všeradice - K.D.

Odvetné utkání s Všeradicemi jsme odehráli v sobotu 29.5.2021 tentokrát na jejich půdě. Stejně jako předchozí víkend se hrálo 4x12 min 3 na 3 se střídáním dvou trojic.

V první dvanáctiminutovce jsme si dlouho zvykali na menší hřiště a především na velmi rychlý povrch. Díky tomu to z naší strany nebyl výkon, který jsme si představovali. V druhé a třetí části jsme již začali lépe kombinovat, více a důrazněji napadat a soupeře jsme téměř k ničemu nepoušteli. I přes mírné polevení na začátku poslední dvanáctiminutovky jsme si připsali vítězství ve všech 4 částech utkání.

Opět jsme tímto přátelským utkáním získali mnoho důležitých zkušeností. Vyzkoušeli jsme si zahrát na velmi těžkém povrchu a pro nás v novém a neznámém prostředí. 

Naše sestava a góly : Jiří Pachman 11, Vít Urban 8, Max Mareš 2, František Rybníček 1,Denis Dlouhý, Jan Havlík

Výsledky : Všeradice - Cábelíci  0:3

                   Všeradice - Cábelíci   0:8

                   Všeradice - Cábelíci   2:7

                   Všeradice - Cábelíci   1:4


Přátelské utkání 

K.D. - Všeradice

V sobotu 22.5.2021 jsme odehráli přátelská utkání s týmem Všeradic. Hrálo se 4x 12 min.

 3 na 3 se střídáním. Pro našeho soupeře to byla první zkušenost se zápasem. Tomu také odpovídala hra v první polovině střetnutí, která byla z obou stran plná nepřesností, odkopů a minimální souhry. Ve druhé polovině se hra obou mužstev výrazně zlepšila. Především z naší strany přibylo více pohledných kombinací a zaslouženě jsme si připsali vítězství ve všech čtyřech utkáních, kdy jsme dobře využili herních zkušeností z předešlých turnajů v Berouně. Velké poděkování patří týmu soupeře, že k nám přijeli porovnat síly a již teď se těšíme na odvetu příští týden, tentokrát na hřišti Všeradic.

Naše sestava a góly : Jiří Pachman 8, Vít Urban 7, Max Mareš 4, František Rybníček 3, Vilém Dvořák 1, Jan Havlík 1, Zbyněk Šindler

Výsledky : Cábelíci - Všeradice 4:0

                   Cábelíci - Všeradice 5:2

                   Cábelíci - Všeradice 9:2

                   Cábelíci - Všeradice 6:1

Turnaj Máchovna - Květen 2021

V neděli 16.5.2021 jsme se účastnili fotbalového turnaje Na Máchovně. Tentokrát jsme do Berouna přivezli dvě mužstva, stejně jako tým Lev Beroun. Pouze jedno mužstvo postavil berounský Cembrit.

Pro 4 ze 7 našich kluků to byla vůbec první zkušenost s fotbalovým zápasem. Hlavní úkol, aby si dal každý z našich fotbalistů alespoň jeden gól, se podařilo splnit na 200 %, protože každý si dal góly minimálně dva. 

Turnaj tímto nelze hodnotit jinak než pozitivně a věříme, že zkušenosti z dnešního dne brzy zúročíme při dalších utkáních.


Sestava a góly Cábelíci A Tým : Jiří Pachman 10, Vít Urban 8, Max Mareš 2

                                           B Tým : František Rybníček 5, Vilém Dvořák 4, Denis Dlouhý 4, David Jandík 2

Výsledky : Cábelíci A - Cembrit 4:2                                                Cábelíci B - Lev B 3:4

                   Cábelíci A - Lev A      3:5                                                Cábelíci B - Lev B 3:2

                   Cábelíci A - Cembrit  9:3                                                Cábelíci B -Lev B 4:4

                   Cábelíci A - Lev A      4:4                                                Cábelíci B - Lev B 5:6


Tréninky obnoveny

26.4.2021

pondělí 26.4. jsme opět zahájili tréninky v souladu s platnými aktuálními vládními nařízeními. Před zahájením tréninku jsme ocenili ty nejpilnější děti, které se účastnily domácího cvičení.Fotbalové stezky

V době kdy stále nemůžeme trénovat jsme se rozhodli vytvořit pohybovo - zábavnou aktivitu pro naše mladé fotbalisty a jejich rodiny a to formou fotbalových stezek. Zde je krátké ohlédnutí.1. stezka - Bory

První stezku jsme připravili již na konci ledna. Byla složená z 5 stanovišť, na kterých měly děti odpovídat na různé otázky. Stezky se zúčastnilo celkem 16 rodin a všem se podařilo stezku splnit. 

2. stezka - Popovice

Druhou stezku jsme si připravili na začátku února mezi rybníky v Popovicích. Této stezky se i přes velkou nepřízeň počasí nakonec zúčastnilo 14 rodin. Na této stezce bylo připraveno 5 stanovišť, kde kromě otázek byly připraveny i drobné fyzické úkoly. I zde všechna stanoviště byla nalezena a plně splněna od všech dětí.

3. stezka - Cyklostezka Beroun - Srbsko

Třetí stezka se konala na konci února v krásném prostředí řeky Berounky. Tentokrát na děti čekalo šest stanovišť, na kterých byly už těžší otázky i fyzické úkoly doplněné kvízem. Přesto, že tato stezka byla mimo Králův Dvůr, tak ji splnilo celkem 12 rodin.

4. stezka Suchomastská přehrada

Poslední a zárověň nejtěžší stezka byla v březnu podél břehu přehrady. Na pěti stanovištích čekalo na děti krátké povídání o světovém fotbale, kvíz na dané téma a fyzický souboj proti rodičům. Své rodiče zde porazilo celkem 16 dětí. Turnaj Máchovna 2020

4.10.2020

Nově utvořený tým královodvorských kadetů odehrál svůj první turnaj v Berouně na hřišti Na Máchovně. Zápasy se hrály 1x 10 minut. Naši mladí fotbalisté tak měli možnost poprvé okusit atmosféru fotbalového utkání. I přesto, že měli za sebou pouze měsíc trénovaní, tak v měření sil s ostatními týmy si naši kadeti nevedli vůbec špatně. Nejlepším hráčem byl Jiří Pachman, který vstřelil 16 branek.

Sestava našeho týmu: Jiří Pachman, Jan Kánský, Vít Urban, Jan Havlík, František Rybníček, Zbyněk Šindler. Trenéři Jan Glassa, Patrik Šolc.


Výsledky : Cábelíci 2015 - ČLU Beroun      V 4:1, V 7:1

                   Cábelíci 2015 - Cembrit             P 3:4 , P 1:4 

                   Cábelíci 2015 - Cábelíci 2014   P 3:6,  R 5:5


Nábor ročníku 2015

3.9.2020

Ve čtvrtek 3. září proběhl na stadionu v Králově Dvoře nábor mladých nadějí. Více jak dvě desítky dětí si pod dohledem rodičů přišly vyzkoušet své dovednosti při práci s míčem či pohybových hrách. Na závěr samozřejmě nemohl chybět také samotný fotbálek.