Výsledky

Přátelský miniturnaj Všeradice


Výsledky utkání :

Hostomice : Cábelíci 4:7, 3:9

Všeradice : Cábelíci 4:10, 3:7


Sestava a góly:


Vít Urban 11, Jiří Pachman 8, František Rybníček 7, Vilém Dvořák 3, Damián Bílý 2, Tobiáš Ludrovský 2.



Turnaj Králův Dvůr 2


Konečné pořadí turnaje:

1. Cábelíci A 

2. Hýskov

3. Cembrit Beroun

4. Cábelíci B


Výsledky utkání :
Cábelíci A : Cábelíci B 10:0
Cábelíci A : Hýskov 6:4

Cábelíci B : Hýskov 0:5

Cábelíci A : Cembrit 8:2 

Cábelíci B : Cembrit 3:6

Sestava a góly :
Cábelíci A : Jiří Pachman 15, Vít Urban 8, Max Mareš 1,Timothy Habiger, Jakub Sedmík, 
Cábelíci B : Tobiáš Ludrovský 3, Damian Bílý, Radek Novák, Daniel Pelin, Zbyněk Šindler, 




 

Turnaj Králův Dvůr 


Konečné pořadí turnaje

1. Cembrit Beroun (2014)

2. Cábelíci A

3. Hýskov (2014/2015)

4. Cábelíci B


Výsledky utkáních :

Cábelíci A : Cábelíci B 7:1

Cábelíci A : Hýskov 2:1. Cábelíci B : Hýskov 0:4

Cábelíci A : Cembrit 2:5 Cábelíci B: Cembrit 1:5

Sestava a góly

Cábelíci A: Jiří Pachman 8, Vilém Dvořák 2, Max Mareš 1, Tobias Roman, Jakub Sedmík

Cábelíci B: Daniel Pelin 1, Tobiáš Ludrovský 1, David Jandík, František Rybníček, Zbyněk Šindler



Přátelské utkání Tlustice


Výsledky utkání

1/4 Tlustice : Cábelíci 2:14
2/4 Tlustice : Cábelíci 4:8
3/4 Tlustice : Cábelíci 1:8
4/4 Tlustice : Cábelíci 0:9
Sestava a góly
Pachman 18, Urban 15, Bílý 2, Habiger 2, Jandík 1, Dlouhý 1, Pelin


Turnaj v Berouně

Konečné pořadí turnaje :

1. Cábelíci A

2. Cembrit

3. Hýskov

4.Cábelíci B

Výsledky zápasů :

Cábelíci A - Cábelíci B 11:1

Cábelíci A - Hýskov 7:0 Cábelíci B - Hýskov 2:5

Cábelíci A - Cembrit 10:4 Cábelíci B - Cembrit 0:7

Sestava a góly Cábelíci A :

Mareš 11, Pachman 8, Urban 7, Dvořák 2, Ludrovský

Sestava a góly Cábelici B :

Kropáč 1, Lipták 1, Novák 1, Pelin, Rybníček


Turnaj v Hýskově

Konečné pořadí turnaje :

1. Cábelíci A

2. Cembrit Beroun

3. Hýskov

4. Cábelíci B

Výsledky zápasů :

Cábelíci A - Cábelíci B 10:1

Cábelíci A - Cembrit 4:3 Cábelíci B - Cembrit 0:6

Cábelíci A - Hýskov 8:3 Cábelíci B - Hýskov 0:5

Sestava a góly Cábelíci A :

Urban 9, Pachman 8, Mareš 4, Dvořák 1, Pelin, Rybníček

Sestava a góly Cábelici B :

Novák 1, Habiger, Kropáč, Lipták, Sedmík





Sezóna 2020/2021

Turnaj Beroun Na Ostrově

Góly Cábelíci A Jiří Pachman 26, Vít Urban 18, Vilém Dvořák 6

Výsledky :

Cábelíci A - ČLU Beroun A 16:13

Cábelíci A- FK Svatá A 17:2

Cábelíci A - Cembrit Beroun A 17:2

Góly Cábelíci B Tobiáš Ludrovský 25, Jan Havlík 7, David Jandík 3

Výsledky:

Cábelíci B - Cembrit Beroun B 15:5

Cábelíci B - FK Svatá B 15:0

Cábelíci B - ČLU Beroun B 5:1

Všeradice - Cábelíci

Sestava a góly : Jiří Pachman 11, Vít Urban 8, Max Mareš 2, František Rybníček 1,Denis Dlouhý, Jan Havlík

Výsledky : 

Všeradice - Cábelíci 0:3

Všeradice - Cábelíci 0:8

Všeradice - Cábelíci 2:7

Všeradice - Cábelíci 1:4

Cábelíci - Všeradice

Sestava a góly : Jiří Pachman 8, Vít Urban 7, Max Mareš 4, František Rybníček 3, Vilém Dvořák 1, Jan Havlík 1, Zbyněk Šindler

Výsledky :

Cábelíci - Všeradice 4:0

Cábelíci - Všeradice 5:2

Cábelíci - Všeradice 9:2

Cábelíci - Všeradice 6:1

Turnaj Beroun Máchovna 2


Sestava a góly Cábelíci 

A Tým : Jiří Pachman 10, Vít Urban 8, Max Mareš 2

B Tým : František Rybníček 5, Vilém Dvořák 4, Denis Dlouhý 4, David Jandík 2

Výsledky : 

Cábelíci A - Cembrit 4:2 Cábelíci B - Lev B 3:4

Cábelíci A - Lev A 3:5 Cábelíci B - Lev B 3:2

Cábelíci A - Cembrit 9:3 Cábelíci B -Lev B 4:4

Cábelíci A - Lev A 4:4 Cábelíci B - Lev B 5:6

Turnaj Máchovna 1


Sestava našeho týmu: Jiří Pachman, Jan Kánský, Vít Urban, Jan Havlík, František Rybníček, Zbyněk Šindler.

Výsledky :

Cábelíci 2015 - ČLU Beroun V 4:1, V 7:1

 Cábelíci 2015 - Cembrit P 3:4 , P 1:4 

Cábelíci 2015 - Cábelíci 2014 P 3:6, R 5:5